Jeżeli nie widzisz dobrze tego e-maila, zobacz go w przeglądarce.
20
kwietnia 2020

 

Krajowa Ocena Techniczna ITB dla systemu przegród wewnętrznych MB-45 OFFICE

Instytut Techniki Budowlanej wydał Krajową Ocenę Techniczną nr ITB-KOT-2020/0956 dla systemu drzwi i ścian działowych MB-45 OFFICE. System ten służy do wykonywania wewnętrznych przegród, których cechą charakterystyczną jest to, że elementem nośnym konstrukcji może być szyba hartowana. Ze względu na uniwersalność i duże możliwości w zakresie zabudowy wysokich pomieszczeń system MB-45 OFFICE dedykowany jest do konstruowania lekkich, a zarazem solidnych ścianek w pomieszczeniach konferencyjnych i biurowych z wyraźnie zaznaczonymi drzwiami.

Krajowa Ocena Techniczna nr  ITB-KOT-2020/0956  jest dostępna w strefie autoryzowanej naszej strony internetowej. Zachęcamy do zapoznania się z jej treścią oraz możliwościami technicznymi, jakie posiada system MB-45 OFFICE

AKTUALNOŚCI

LIST PREZESA ZARZĄDU ALUPROF W SPRAWIE FUNKCJONOWANIA FIRMY W SYTUACJI ZAGROŻENIA KORONAWIRUSEM (COVID-19)
Wszystkie zakłady ALUPROF pracują dla Państwa. Oferowane przez nas produkty i usługi nadal są do Państwa dyspozycji.  Wprowadziliśmy w firmie szereg procedur mających na celu zapobieganie się rozprzestrzenianiu choroby COVID-19.  
PRACUJEMY BEZ PRZERWY!

Pracujemy bez przerwy! Wszystkie działy ALUPROF SA obsługujące naszych Klientów pracują dla Państwa. Wdrożyliśmy odpowiednie procedury zawierające precyzyjne środki zapobiegawcze zalecane przez organy służby zdrowia i administrację rządową w celu zapewnienia bezpieczeństwa w naszych zakładach. Nie przewidujemy żadnych znaczących problemów związanych z funkcjonowaniem naszej firmy.

CZYTAJ WIĘCEJ

NOWOCZESNY DOM ROZPŁYWAJĄCY SIĘ W DZIKIM KRAJOBRAZIE WARMII. GREEN LINE W SYSTEMACH ALUPROF
Umiejętnie wpisany w niemal dziewiczy, niedotknięty ludzką ręką pejzaż, dom „Green Line” projektu studia Mobius Architekci zachwyca prostotą formy, architektonicznymi detalami i bliskością natury. Jego cechą charakterystyczną jest zielony dach, który tworzy jedną linię ze znajdującym się w obrębie działki wzniesieniem.
POZNAŃSKI MARATON W SYSTEMACH ALUPROF NAJLEPSZYM BIUROWCEM W POLSCE

Centrum Biurowo Usługowe Maraton otrzymało nagrodę w prestiżowym konkursie Eurobuilds Award. Obiekt, w którym zastosowano systemy aluminiowe ALUPROF SA, został laureatem w kategorii New Office of the Year.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wydawcą newslettera jest Aluprof SA z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Warszawska 153, zwany dalej Aluprof. Newsletter jest wysyłany przez Aluprof za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres użytkownika, w sposób cykliczny i bezterminowo w formie e-mail. Newsletter Aluprof ma charakter bezpłatny i jest dostępny dla każdego użytkownika poczty elektronicznej, który potwierdzi chęć otrzymywania newslettera. Newsletter Aluprof zawiera informacje dotyczące Aluprof. Zamówienie i potwierdzenie chęci subskrypcji newslettera następuje poprzez rejestrację odbiorcy jako użytkownika serwisów internetowych: strefa.aluprof.eu lub architekci.aluprof.eu, lub poprzez wprowadzenie swojego adresu e-mail na stronie internetowej www.aluprof.eu/kontakt. Rezygnacja subskrybenta z usługi newslettera następuje poprzez kliknięcie w odpowiedni link poniżej. Dane osobowe przetwarzane na potrzeby newslettera nie będą publikowane na stronach serwisu ani też ujawniane osobom trzecim oraz podawane są dobrowolnie w celu skorzystania z newslettera. Aluprof zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu świadczenia usługi newsletter. W przypadku zmiany regulaminu informacja taka zostanie przesłana poprzez e-mail. Aluprof ma prawo do usunięcia adresu e-mail dowolnego subskrybenta z listy użytkowników bez podania przyczyny. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania biuletynu kliknij: REZYGNUJĘ .