Jeżeli nie widzisz dobrze tego e-maila, zobacz go w przeglądarce.
1
października 2020


ALUPROF KONTYNUUJE KAMPANIĘ TV
  


Informujemy, że w październiku firma Aluprof kontynuuje kampanię telewizyjną.

Emisja billboardów sponsorskich rusza już 1 października na kanałach kilku stacji telewizyjnych: TVP 1, POLSAT, TVN 24, HGTV i Domo+. Akcja w telewizji ponownie zostanie wzmocniona działaniami promocyjnymi online w serwisie YouTube, sieci reklamowej Google Ads oraz na Facebooku i Instagramie.

Kampania ma na celu zbudowanie marki produktów z aluminium: okien, drzwi i rolet.  Mamy nadzieję, że podjęte przez nas działania wpłyną pozytywnie również na sukces naszych Partnerów Handlowych.

SZCZEGÓŁY EMISJI

AKTUALNOŚCI

MB-79N - NOWY SYSTEM OKIENNO-DRZWIOWY W OFERCIE ALUPROF W SPRZEDAŻY OD STYCZNIA 2021 R.

ALUPROF SA wprowadza do portfolio nowy produkt: system okienno-drzwiowy MB-79N. To nowoczesne rozwiązanie, służące do wykonywania wymagających izolacji termicznej i akustycznej elementów architektonicznej zabudowy zewnętrznej. System jest następcą popularnego i szeroko stosowanego w budownictwie systemu MB-70, będzie dostępny w sprzedaży od stycznia 2021 r. 
ALUPROF PARTNEREM STRATEGICZNYM 10. PLGBC GREEN BUILDING SYMPOSIUM

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC) 8 października organizuje jubileuszową, 10. edycję PLGBC Green Building Symposium – tym razem w formacie online. W programie znalazły się prelekcje, case studies, panele dyskusyjne, rozmowy i szereg aktywności dodatkowych. ALUPROF, polski producent stolarki aluminiowej, jest partnerem strategicznym tego wydarzenia.
 

CZYTAJ WIĘCEJ

TRZY NAGRODY BRANŻY NIERUCHOMOŚCI DLA OBIEKTÓW W SYSTEMACH ALUPROF

Do tegorocznego konkursu Prime Property Prize zakwalifikowało się aż 10 obiektów powstałych z wykorzystaniem systemów ALUPROF SA. Trzy z nich wygrały w kluczowych kategoriach jako Inwestycja Roku Rynku Hotelarskiego, Powierzchni Handlowej i Powierzchni Biurowej.
 

CZYTAJ WIĘCEJ
ŚWIATOWY TYDZIEŃ ZIELONEGO BUDOWNICTWA Z ALUPROF

Światowy Tydzień Zielonego Budownictwa - World Green Building Week - to coroczna kampania WGBC, mająca na celu podnoszenie świadomości na temat wpływu zielonego budownictwa na przeciwdziałanie zmianom klimatu. Do tegorocznej akcji, której obchody przypadają między 21-25 września, przyłączył się także Aluprof – członek PLGBC - z kolejną kampanią edukacyjną.
Wydawcą newslettera jest Aluprof SA z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Warszawska 153, zwany dalej Aluprof. Newsletter jest wysyłany przez Aluprof za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres użytkownika, w sposób cykliczny i bezterminowo w formie e-mail. Newsletter Aluprof ma charakter bezpłatny i jest dostępny dla każdego użytkownika poczty elektronicznej, który potwierdzi chęć otrzymywania newslettera. Newsletter Aluprof zawiera informacje dotyczące Aluprof. Zamówienie i potwierdzenie chęci subskrypcji newslettera następuje poprzez rejestrację odbiorcy jako użytkownika serwisów internetowych: strefa.aluprof.eu lub architekci.aluprof.eu, lub poprzez wprowadzenie swojego adresu e-mail na stronie internetowej www.aluprof.eu/kontakt. Rezygnacja subskrybenta z usługi newslettera następuje poprzez kliknięcie w odpowiedni link poniżej. Dane osobowe przetwarzane na potrzeby newslettera nie będą publikowane na stronach serwisu ani też ujawniane osobom trzecim oraz podawane są dobrowolnie w celu skorzystania z newslettera. Aluprof zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu świadczenia usługi newsletter. W przypadku zmiany regulaminu informacja taka zostanie przesłana poprzez e-mail. Aluprof ma prawo do usunięcia adresu e-mail dowolnego subskrybenta z listy użytkowników bez podania przyczyny. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania biuletynu kliknij: REZYGNUJĘ .