Jeżeli nie widzisz dobrze tego e-maila, zobacz go w przeglądarce.
30
lipca 2020


Kupuj świadomie – #kupujpolskie. Aluprof prowadzi akcję wspierania polskich firm online  
  

Jesienny cykl szkoleń Aluprof.
Harmonogram już wkrótce. Zapraszamy.

AKTUALNOŚCI
Kupuj świadomie – #kupujpolskie. Aluprof prowadzi akcję wspierania polskich firm online
 
Aluprof z kolejnymi tytułami Budowlanej Marki Roku
 


 

NOWOŚCI W OFERCIE

Osłona do maskowania setów MPH

Oferta komponentów do produkcji systemów moskitier plisowanych została uzupełniona o  osłonę OS MPH. Jej głównym zadaniem jest zabezpieczenie siatki moskitiery przed działaniami niekorzystnych czynników atmosferycznych w sytuacji, gdy nie jest użytkowana (późną jesienią, czy w okresie zimowym). W zależności od preferencji instalatora, istnieją dwa sposoby montażu osłony: za pomocą wkrętów, gdzie miejsce otworu można zaślepić zatyczką lub poprzez zamocowanie produktu przy użyciu taśmy piankowej dwustronnej. Osłona może być zastosowana we wszystkich dostępnych w ofercie firmy Aluprof systemach moskitier plisowanych MPH HARMONY, MPH VERTI oraz MPH DUAL. Produkt dostępny jest w kolorystyce spójnej z  pozostałymi  elementami moskitiery, a zatem będzie stanowić jej integralną część.

Więcej informacji oraz technologię produkcji znajdą Państwo w Uproszczonej Karcie Katalogowej dostępnej w strefie autoryzowanej.

Ślizg do pokryw bocznych BS / 45/ ER - SL/7

W związku z wprowadzeniem do oferty ślizgaczy SL/7 zmianie ulega technologia prefabrykacji skrzynek bramowych. Zmiana dotyczy rozwiązań z pokrywami bocznymi BS 45/ER i z prowadnicą PP 75. Nowe rozwiązanie eliminuje konieczność wiąże rozkloszowywania prowadnic. Konstrukcja zastosowanego ślizgacza precyzyjniej naprowadza pancerz w prowadnice. Z uwagi na wykorzystanie konsol KBS, rozwiązanie to kompatybilne jest również z bokami.

Więcej informacji oraz technologię produkcji znajdą Państwo w Uproszczonej Karcie Katalogowej dostępnej w strefie autoryzowanej.

MKT w systemie SKT Opoterm Nova na dowolnej szerokości

Oferta firmy Aluprof  rozszerzona została o nowy wieszak zespołu Moskito KAW-MKT/SKT/W wraz z prowadnicą PPA 35 SKT/W i zatyczką prowadnicy ZP 30 SKT/W. Nowe elementy przeznaczone są do systemów nadstawnych SKT OPOTERM w wersji NOVA i dają możliwość montażu moskitiery zwijanej w dowolnym położeniu, niezależnie od szerokości pancerza. Rozwiązanie to sprawdzi się szczególnie w sytuacji, gdy mamy do czynienia ze stolarką, w której są części rozwierne oraz stałe. Montaż moskitiery nie jest skomplikowany i może nastąpić na każdym etapie, także w sytuacji, gdy roleta jest już osadzonej wraz z oknem. Warunkiem jest jednak zastosowanie uprzednio prowadnic roletowych z odpowiednim dystansem na moskitierę. Prowadnice te są wykonane z aluminium i dostępne w podstawowej palecie kolorów z możliwością lakierowania na dowolny kolor z palety RAL. Montaż prowadnic odbywa się za pomocą wkrętów nyplowych. 

Więcej informacji oraz technologię produkcji znajdą Państwo w Uproszczonej Karcie Katalogowej dostępnej w strefie autoryzowanej.

Nowy kolor Sheffield Oak w profilach roletowych

W związku z ogromnym zainteresowaniem Klientów do oferty profili roletowych wprowadzony został nowy kolor Sheffield Oak (x=79). Zyskujący coraz większą popularność odcień dębu dostępny będzie dla najbardziej popularnego profilu PA39.

Na rozwój trendów w kolorystyce duży wpływ mają obecnie kraje skandynawskie. To właśnie motyw drewna, proste kształty, nieprzesadzone wzory w towarzystwie jasnych i ciepłych kolorów charakteryzują skandynawski styl, odwołujący się śmiało do natury. To sprawia, że jest on tak chętnie wybierany nie tylko podczas wyposażania wnętrz, ale także doboru stolarki okiennej i drzwiowej.

Nowe boki do skrzynek roletowych

Oferta firmy Aluprof została wzbogacona o nowe wewnętrzne boki uniwersalne BSWU i BSPWU, które dostępne są w rozmiarach od 137 – 205, a także boki do wspólnego napędu BSWNU i BSPWNU w rozmiarach od 150 - 205. 
Nowe boki stosowane są w systemach adaptacyjnych oraz podtynkowych w następujących konfiguracjach:
- BSWU w systemów SK, SKE, SP, SP-E;
- BSWNU w systemach SK, SKE;
- BSPWU i BSPWNU w systemach SKP.
Ww. produkty zastępują dotychczas oferowane boki wewnętrzne, wewnętrznie zespolone oraz boki do wspólnego napędu. Cechą charakterystyczną nowych rozwiązań jest przede wszystkim ich elastyczność. Dzięki uniwersalnej budowie, możliwe jest szybkie stworzenie boku wewnętrznego poprzez przynitowanie jednej stopki (ST BSWU/I) oraz boku wewnętrznie zespolonego. W tym przypadku wystarczy przynitować dwie stopki do tego samego boku. Co ważne, wprowadzone do oferty produkty nie posiadają rozróżnienia na wersję prawą czy lewą, a odpowiedni wariant uzyskuje się poprzez montaż stopki po odpowiedniej stronie. Dzięki temu nie ma konieczności zakupu pary boczków gdy chcemy zastosować tylko jeden podział rolety. Tym samym nowe rozwiązanie wpływa na znaczne zmniejszenie kosztów gospodarki magazynowej oraz ułatwienie procesu planowanie produkcji. 
Wraz z nowymi bokami do oferty wchodzą: prowadnica prosta dwukomorowa do mokitiery PPDO 79 oraz ślizgacz SL/6 wraz z wkrętem do jego montażu WKR/Zn/S/2,9x8. Dzięki tym elementom możliwa jest konfiguracja rolet z podziałem wraz z moskitierą przy wykorzystaniu boku wewnętrznego lub boku do wspólnego napędu. 
Warianty boków starszego typu dostępne będą w ofercie do wyczerpania zapasów.
Więcej informacji znajdą Państwo w Uproszczonej Karcie Katalogowej dostępnej w strefie autoryzowanej po zalogowaniu.
Prowadnice aluminiowe SKB/RA na zaklik oraz prowadnice aluminiowe SKB/RA w wersji z moskitierą

Oferta rolet nadstawnych firmy Aluprof została uzupełniona o dodatkowe aluminiowe prowadnice SKB/RA w wersji mini i maxi w wariancie z moskitierą, które dedykowane są do systemów SKB STYROTERM z rewizją zewnętrzną RA. Nowe prowadnice współpracują z adapterami APPARA 45 oraz APPDARA 79. Elementy te dostępne są w podstawowej palecie kolorów z możliwością lakierowania na dowolny z palety RAL. Dostępny jest również profil zatrzaskowy prowadnic SKB (PZP SKB), który daje możliwość w pełni estetycznego montażu prowadnic do adaptera.  Profil ten współpracuje z nowymi prowadnicami PPMARA/12 i PPMARA/17 jak również będącymi już w ofercie PPARA/12, PPARA/17, a także z adapterami APPARA 45 i APPDARA 79. Montaż prowadnic do adaptera przy wykorzystaniu profilu zatrzaskowego jest bardzo łatwy i szybki.

Więcej informacji znajdą Państwo w Uproszczonej Karcie Katalogowej dostępnej w strefie autoryzowanej po zalogowaniu. 

Wydawcą newslettera jest Aluprof SA z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Warszawska 153, zwany dalej Aluprof. Newsletter jest wysyłany przez Aluprof za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres użytkownika, w sposób cykliczny i bezterminowo w formie e-mail. Newsletter Aluprof ma charakter bezpłatny i jest dostępny dla każdego użytkownika poczty elektronicznej, który potwierdzi chęć otrzymywania newslettera. Newsletter Aluprof zawiera informacje dotyczące Aluprof. Zamówienie i potwierdzenie chęci subskrypcji newslettera następuje poprzez rejestrację odbiorcy jako użytkownika serwisów internetowych: strefa.aluprof.eu lub architekci.aluprof.eu, lub poprzez wprowadzenie swojego adresu e-mail na stronie internetowej www.aluprof.eu/kontakt. Rezygnacja subskrybenta z usługi newslettera następuje poprzez kliknięcie w odpowiedni link poniżej. Dane osobowe przetwarzane na potrzeby newslettera nie będą publikowane na stronach serwisu ani też ujawniane osobom trzecim oraz podawane są dobrowolnie w celu skorzystania z newslettera. Aluprof zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu świadczenia usługi newsletter. W przypadku zmiany regulaminu informacja taka zostanie przesłana poprzez e-mail. Aluprof ma prawo do usunięcia adresu e-mail dowolnego subskrybenta z listy użytkowników bez podania przyczyny. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania biuletynu kliknij: REZYGNUJĘ .