Szkolenie dla producentów okien, drzwi i fasad ALU-EDUKATOR 2015

2015-09-22

Przypominamy, że 29 września (wtorek) w Bielsku-Białej odbędzie się kolejne szkolenie z serii ALU-EDUKATOR 2015, obejmujące nowości w ofercie systemów ALUPROF dla budownictwa. Jest ono przeznaczone głównie dla naszych odbiorców z terenu Śląska i Małopolski, mile widziane będą jednak także wszystkie zainteresowane osoby, które nie miały możliwości uczestnictwa we wcześniejszych szkoleniach z tego cyklu, organizowanych w innych regionach kraju.

Szkolenie poprowadzą specjaliści z Działu Wsparcia Technicznego ALUPROF S.A., jego tematyka obejmować będzie nowości w systemach okienno-drzwiowych i fasadowych. Stanowić będzie ono nie tylko doskonałą okazję do poszerzenia wiedzy na temat naszej aktualnej oferty, ale także do zobaczenia hal ALUPROF S.A. po rozbudowie. Po szkoleniu planowana jest bowiem wycieczka po zakładzie, podczas której chcemy Państwu pokazać nowy magazyn wysokiego składowania oraz uruchomioną ostatnio pionową lakiernię proszkową.

Szczegółowy plan szkolenia znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce "Szkolenia".

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, dostępnego na naszej stronie internetowej.
Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku, 24 września 2015 roku, wyłącznie przez stronę internetową.


Serdecznie zapraszamy!