E-biuletyn ALUPROF SA dla firm współpracujących

2009-10-13

Promocja rozwiązań serii "HI"

Ogłaszamy akcję promocyjną na zakup wkładów i sznurów izolacyjnych do systemów okienno-drzwiowych o podwyższonej izolacyjności termicznej: MB-60HI, MB-70HI i fasady MB-SR50 HI. Zamówienia na te akcesoria będą realizowane z zastosowaniem ceny 0,10 PLN + VAT za sztukę. Promocja obowiązuje do 31-12-2009r i jest uwzględniona w oprogramowaniu kalkulacyjnym.

Aktualizacja katalogów i oprogramowania

W autoryzowanej strefie naszej strony www dostępna jest aktualizacja oprogramowania oraz katalogów systemowych. Zachęcamy do zaktualizowania  używanych przez Państwa dokumentacji i programów. Szczególną uwagę zwracamy na zmiany zakresów granicznych tabeli szklenia systemów okienno-drzwiowych oraz wprowadzenie nowej uszczelki 120750 do systemu MB-70. Szczegółowy spis wprowadzonych nowości i zmian znajduje się w autoryzowanej strefie naszej strony www.

Nowe dokumenty ITB dla systemów MB-45D oraz MB-59S

Instytut Techniki Budowlanej wydał znowelizowaną aprobatę dla ścianek dymoszczelnych systemu MB-45D  oraz aneks przedłużający termin ważności aprobaty dla okien MB-59S. Oba dokumenty dostępne są do pobrania na naszej stronie internetowej.