Przerwa świąteczna

2017-12-06

Newsletter Aluprof

Jeżeli nie widzisz dobrze tego e-maila, zobacz go w przeglądarce.
5
grudnia 2017
ALUPROF - Systemy Aluminiowe
TOP NEWS
 
Przerwa świąteczna
 
Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia oraz końcem roku 2017 pragniemy poinformować wszystkich Odbiorców zakładu ALUPROF S.A. w Opolu, że Dział Sprzedaży będzie prowadził sprzedaż i fakturowanie do dnia 21 grudnia 2017 r. W związku z powyższym zwracamy się z uprzejmą prośbą o wcześniejsze przeanalizowanie Państwa potrzeb w zakresie składanych zamówień jak i bieżącej obsługi handlowej.

Pracę w pełnym zakresie planujemy rozpocząć 8 stycznia 2018 r.

Bardzo dziękujemy za zrozumienie i przepraszamy za ewentualne utrudnienia.
 
 
 
 
NAJNOWSZE REALIZACJE
Hallett Point w Nowym Jorku w systemach Aluprof
Systemy:
MB-SE90 SG, MB-SR60N EFEKT,
MB-70SE
AKTUALNOŚCI
 
 
Aluprof na targach Polyclose 2018
W dniach 17-19 stycznia 2018 roku w Gandawie w Belgii już po raz 18 -sty odbędzie się najważniejsza impreza targowa branży budowlanej Beneluksu - Europejskie Targi Okien, Drzwi, Osłon Przeciwsłonecznych oraz Technologii Fasadowych - POLYCLOSE 2018.

CZYTAJ WIĘCEJ
 
E-KATALOG
Firma Aluprof  z myślą o ułatwieniu pracy wszystkim Partnerom Handlowym  uruchomiła wersję elektroniczną Katalogu Systemów Rolet, Bram i Moskitier.
E-KATALOG to miejsce, gdzie w łatwy i szybki sposób można znaleźć poszukiwany asortyment wraz ze wszystkimi niezbędnymi informacjami. Rozbudowany system filtrów pozwala na wyszukiwanie produktów po nazwie, rodzaju produktu czy nazwie katalogowej, jak również sprawdzać dostępne kolory. Dzięki opcji „pobierz materiały” istnieje możliwość zapisania wybranej treści do pliku pdf i wydrukowania. Mamy nadzieję, że ta nowoczesna forma znacznie ułatwi Państwu codzienną pracę.

Zapraszamy do korzystania z E-KATALOGU


CZYTAJ WIĘCEJ
 
 
 
 
Nowy kolor profilu bramowego PA77  
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma Aluprof rozszerzyła kolorystykę profili bramowych o nowy, modny odcień. Nowy kolor chartwell green (x=71) dostępny jest dla profili bramowych PA77.
 
 
Nowe prowadnice dla systemów rolet
Firma Aluprof wprowadza do oferty dwie nowe prowadnice.  Prowadnica PK 53/120 stanowi rozszerzenie oferty o kolejny wymiar płetwy. Produkt ten zaprojektowany został   przede wszystkim z myślą o montażu wnękowym. Z kolei prowadnica PP 53/ODS/20 powstała z myślą o możliwości wykonania większego odsadzenia. 

Więcej informacji znajdą Państwo w Uproszczonej Karcie Katalogowej dostępnej w strefie autoryzowanej.

CZYTAJ WIĘCEJ
 
 
 
Rolki jezdne dla system bram garażowych BGR
Z myślą o poprawie funkcjonalności systemu bram garażowych BGR, wprowadzono do oferty nowe rolki jezdne ER3. Dzięki ich zastosowaniu nie będzie konieczności rozkloszowywania prowadnicy. Proponowane rozwiązania posiada także mocniejszą i znacznie trwalszą konstrukcję od tego stosowanego do tej pory. Rolka może być nitowana zarówno od dołu, jak i od tyły pokrywy bocznej.
 
Drugi wariant listwy dolnej da systemu MPH
System moskitiery plisowanej MPH został rozbudowany o kolejny element. Drugi wariant listwy dolnej PDP MPH umożliwia jego przykręcenie, co  jest szczególnie pomocne w przypadku niestabilnego podłoża.

Zapraszamy do obejrzenia animacji dostępnej na naszym kanale

 
 
 
Nowe pokrywy boczne dla system SP I SP-E
Z myślą o ułatwieniu serwisowania  rolet zewnętrznych w systemach podtynkowych SP i SP-E, firma Aluprof wprowadziła do oferty nowe rozwiązanie pokryw bocznych. Ze względu na ich specjalną konstrukcję wyeliminowano konieczność nitowania płytki dystansującej SPD do pokrywy.
 
 

Nowy wieszak do rur nawojowych
W OCTOEASY
Najnowsza oferta firmy Aluprof została wzbogacona o nowy wieszak W OCTOEASY. Element ten może być stosowany z rurami nawojowymi SW 40, 50 oraz 60. Wieszak OCTOEASY charakteryzuje się łatwiejszym montażem w porównaniu do dotychczas stosowanych wieszaków Lock&Play, gdyż nie ma potrzeby instalacji pierścieni wieszaków.  Nowy produkt montowany jest bezpośrednio na rurze nawojowej. Wieszak dostępny jest w 4 wariantach. 

Więcej informacji w Uproszczonej Karcie Katalogowej dostępnej w strefie autoryzowanej.

CZYTAJ WIĘCEJ
 
 
 
 
Wydawcą newslettera jest Aluprof S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Warszawska 153, zwany dalej Aluprof. Newsletter jest wysyłany przez Aluprof za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres użytkownika, w sposób cykliczny i bezterminowo w formie e-mail. Newsletter Aluprof ma charakter bezpłatny i jest dostępny dla każdego użytkownika poczty elektronicznej, który potwierdzi chęć otrzymywania newslettera. Newsletter Aluprof zawiera informacje dotyczące Aluprof. Zamówienie i potwierdzenie chęci subskrypcji newslettera następuje poprzez rejestrację odbiorcy jako użytkownika serwisów internetowych: strefa.aluprof.eu lub architekci.aluprof.eu, lub poprzez wprowadzenie swojego adresu e-mail na stronie internetowej www.aluprof.eu/kontakt. Rezygnacja subskrybenta z usługi newslettera następuje poprzez kliknięcie w odpowiedni link poniżej. Dane osobowe przetwarzane na potrzeby newslettera nie będą publikowane na stronach serwisu ani też ujawniane osobom trzecim oraz podawane są dobrowolnie w celu skorzystania z newslettera. Aluprof zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu świadczenia usługi newsletter. W przypadku zmiany regulaminu informacja taka zostanie przesłana poprzez e-mail. Aluprof ma prawo do usunięcia adresu e-mail dowolnego subskrybenta z listy użytkowników bez podania przyczyny. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania biuletynu kliknij: REZYGNUJĘ .