ALUPROF na targach BATIMAT w Paryżu

2017-10-31

Newsletter Aluprof

Jeżeli nie widzisz dobrze tego e-maila, zobacz go w przeglądarce.
31
października 2017
ALUPROF - Systemy Aluminiowe
TOP NEWS
 
Aluprof na targach BATIMAT w Paryżu
W dniach 6-10 listopada br. w Paryżu odbędą się Międzynarodowe Targi Budowlane BATIMAT, czyli największe i jednocześnie najważniejsze wydarzenie na francuskim rynku budowlanym. To targi, których  kolejne edycje mają miejsce nieprzerwanie od 1959 roku, a każda ich odsłona rok rocznie przyciąga ok. 2,5 tys. wystawców oraz 350 tys. odwiedzających z całego świata.

Jednym z uczestników tego renomowanego wydarzenia będzie  firma ALUPROF S.A., dla której strategicznym celem jest ekspansja sprzedaży systemów okienno-drzwiowych, fasadowych, przeciwpożarowych i roletowych na rynku francuskim.

W czasie 5 dni targów odwiedzający będą mieli możliwość kompleksowego przeglądu oferty produktowej polskiego dostawcy, jak i zapoznania się ze specjalnie przygotowanymi rozwiązaniami  dobranymi  precyzyjnie pod kątem rynku francuskiego. Francja to dla Aluprofu jeden z najważniejszych i najbardziej perspektywicznych rynków eksportowych. Szczególnie zależy nam na zaprezentowaniu naszych rozwiązań przeciwpożarowych  opracowanych i przebadanych specjalnie pod potrzeby rynku francuskiego. Dokładamy wszelkich starań, aby innowacyjność naszych produktów została dostrzeżona przez jak największą grupę odbiorców europejskich – mówi Bożena Ryszka, Marketing Manager w ALUPROF S.A.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska targowego firmy o numerze D 152, które będzie się mieściło w hali 5A

 
 
 
NOWOŚCI W OFERCIE
 
Większe gabaryty bram w systemach Aluprof
 
 
Moskitiera w zestawie rolet w „dowolnym” miejscu
 
 
 
NAJNOWSZE REALIZACJE
Hallett Point w Nowym Jorku w systemach Aluprof
Systemy:
MB-SE90 SG, MB-SR60N EFEKT,
MB-70SE
AKTUALNOŚCI
 
 
ALUPROF Liderem Rynku Stolarki 2017
Firma ALUPROF, lider produkcji systemów aluminiowych w Europie, po raz dziewiąty z rzędu otrzymała zaszczytny tytuł „Lidera Rynku Stolarki”,  zwyciężając w kategoriach: systemy aluminiowe oraz systemy roletowe. Finał tegorocznej edycji plebiscytu odbył się 25 października w Pałacu Lubomirskich (siedziba Business Centre Club) w Warszawie.

CZYTAJ WIĘCEJ
 
Rolki jezdne dla systemu bram garażowych BGR 
Z myślą o poprawie funkcjonalności systemu bram garażowych BGR, wprowadzono do oferty nowe rolki jezdne ER3. Dzięki ich zastosowaniu nie będzie konieczności rozkloszowywania prowadnicy. Proponowane rozwiązania posiada także mocniejszą i znacznie trwalszą konstrukcję od tego stosowanego do tej pory. Rolka może być nitowana zarówno od dołu, jak i od tyły pokrywy bocznej.

Więcej informacji znajdą Państwo w Uproszczonej Karcie Katalogowej dostępnej w strefie autoryzowanej.

CZYTAJ WIĘCEJ
 
 
 
 
Inżynierowie ALUPROF z certyfikatami BCCA  
Trzech inżynierów firmy ALUPROF otrzymało certyfikaty wydane przez belgijski instytut badawczy – Belgian Construction Certification Association (BCCA). Dokumenty uprawniają do przeprowadzania obliczeń termicznych dla stolarki okiennej i drzwiowej.

CZYTAJ WIĘCEJ
 
Nowe pokrywy boczne dla system SP i SP-E
Z myślą o ułatwieniu serwisowania  rolet zewnętrznych w systemach podtynkowych SP i SP-E, firma Aluprof wprowadziła do oferty nowe rozwiązanie pokryw bocznych. Ze względu na ich specjalną konstrukcję wyeliminowano konieczność nitowania płytki dystansującej SPD do pokrywy. Obecnie stosowana wersja pokryw bocznych będzie dostępna do wyczerpania zapasów.
 
 
 
 
Wydawcą newslettera jest Aluprof S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Warszawska 153, zwany dalej Aluprof. Newsletter jest wysyłany przez Aluprof za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres użytkownika, w sposób cykliczny i bezterminowo w formie e-mail. Newsletter Aluprof ma charakter bezpłatny i jest dostępny dla każdego użytkownika poczty elektronicznej, który potwierdzi chęć otrzymywania newslettera. Newsletter Aluprof zawiera informacje dotyczące Aluprof. Zamówienie i potwierdzenie chęci subskrypcji newslettera następuje poprzez rejestrację odbiorcy jako użytkownika serwisów internetowych: strefa.aluprof.eu lub architekci.aluprof.eu, lub poprzez wprowadzenie swojego adresu e-mail na stronie internetowej www.aluprof.eu/kontakt. Rezygnacja subskrybenta z usługi newslettera następuje poprzez kliknięcie w odpowiedni link poniżej. Dane osobowe przetwarzane na potrzeby newslettera nie będą publikowane na stronach serwisu ani też ujawniane osobom trzecim oraz podawane są dobrowolnie w celu skorzystania z newslettera. Aluprof zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu świadczenia usługi newsletter. W przypadku zmiany regulaminu informacja taka zostanie przesłana poprzez e-mail. Aluprof ma prawo do usunięcia adresu e-mail dowolnego subskrybenta z listy użytkowników bez podania przyczyny. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania biuletynu kliknij: REZYGNUJĘ .