Nowość w ofercie: ścianki wewnętrzne MB-45 OFFICE

2014-04-15
ALUPROF S.A. wprowadza do oferty system stałych oraz wyposażonych w drzwi ścian działowych MB-45 OFFICE. System ten służy do wykonywania wewnętrznych przegród, których cechą charakterystyczną jest to, że elementem nośnym konstrukcji może być szyba hartowana. Ze względu na uniwersalność i duże możliwości w zakresie zabudowy wysokich pomieszczeń system MB-45 OFFICE dedykowany jest do konstruowania lekkich, a zarazem solidnych ścianek w pomieszczeniach konferencyjnych i biurowych z wyraźnie zaznaczonymi drzwiami. Z elementów tego systemu można wykonać ścianki stałe oraz całoszklane skrzydła drzwi.
 
W konstrukcji ścianek  istnieje możliwość stosowania różnego typu wypełnień oraz szyb:  zarówno pojedynczych jak i zespolonych, o grubościach w zakresie 2 – 25 mm. Do tego systemu dedykowane są szczególnie wielkogabarytowe szyby hartowane o grubościach 8, 10 i 12 mm. Są one montowane za pomocą listew
i uszczelek przyszybowych.
 
System MB-45 OFFICE jest obsługiwany przez oprogramowanie kalkulacyjne MB-CAD i MB-SOFT (LogiKal), jest już także dostępna jego dokumentacja produkcyjna.