Nowy wariant systemu rolet materiałowych SRT FLAT MAXI

2018-09-12
Jeżeli nie widzisz dobrze tego e-maila, zobacz go w przeglądarce.
12
września 2018
ALUPROF - Aluminium Systems

Poszerzenie asortymentu z gamy produktów SRT
Firma Aluprof wprowadziła do oferty nowy wariant systemu rolet materiałowych SRT FLAT MAXI, który powstał z myślą o montażu na listwie przyszybowej okna. W konstrukcji tego rozwiązania zaadoptowano kasetę z systemu SRT SPACE (KOA SPACE), którą dodatkowo wyposażono w specjalny profil maskujący PM FLAT, co pozwoliło na zachowanie tego samego kształtu kasety, co
w standardowej wersji FLAT. Zabieg ten znacząco poprawił możliwości nawojowe materiału, dzięki czemu rolety tekstylne FLAT MAXI mogą być stosowne zarówno na oknach jak i drzwiach balkonowych. Dla producentów rolet materiałowych jest to również duże udogodnienie pod względem optymalizacji stanów magazynowych, gdyż dzięki wykorzystaniu dostępnego dla systemu SPACE asortymentu nie ma potrzeby zaopatrywania się w nowe pozycje.

AKTUALNOŚCI
Nowa rura stalowa SW 10225
Długo wyczekiwaną nowością w ofercie bram garażowych firmy Aluprof jest rura nawojowa SW 102. Wprowadzone do oferty rozwiązanie cechuje się dwukrotnie lepszą nośnością w stosunku do powszechnie stosowanej rury AW 125. Produkt dostępny jest ze wszelkimi niezbędnymi do produkcji komponentami tj. dedykowany pierścień zwiększający PWA 102, obsadka OBS 102H, oraz zabieraki i adaptery do siłowników ARD DM59 S102 & ARD L S102. Ponadto, nowa rura będzie dostępna aż w trzech wariantach długości, tj. 5,5m, 6m i 7, co pozwoli na maksymalne zmniejszenie odpadu podczas prefabrykacji.

Instrukcję montażu tego rozwiązania znajdą Państwo w naszej strefie autoryzowanej.
Opoterm Plus – wariant systemu nadstawnego z powiększonym ociepleniem
W celu sprostania oczekiwaniom bardziej wymagających projektów, firma Aluprof wprowadziła do oferty nową, powiększoną wersję ocieplenia OC+ dla systemu rolet nadstawnych SKT OPOTERM. Wprowadzone zmiany sprawiły, że skrzynka rolety uzyskała wysoką izolacyjność termiczną, co zostało potwierdzone badaniami wykonanymi w renomowanym laboratorium IFT Rosenheim. Przykładowo dla skrzynki 230/210 uzyskano współczynnik Usb=0,59 W/m2K, natomiast dla skrzynki 255/240 Usb=0,66 W/m2K. Nowe ocieplenie charakteryzuję się łatwym i wygodnym montażem oraz bardzo dobrą stabilnością.
Szkolenia cykliczne – Jesień 2018
Informujemy o możliwości zapisów na nowy sezon szkoleń cyklicznych. Każde szkolenie składa się z części teoretycznej oraz praktycznej i przeznaczone jest wyłącznie dla Partnerów Handlowych firmy Aluprof S.A. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Istnieje możliwość wyboru tematyki szkolenia dopasowanej do Państwa potrzeb. Zapraszamy.

Harmonogram szkoleń oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie w dziale szkolenia.
Modele systemów rolet, bram i moskitier Aluprof dostępne w technologii BIM

Mając na względzie ułatwienie procesu projektowania rozwiązań jakimi są rolety zewnętrzne, moskitiery czy bramy rolowane w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym, firma Aluprof stworzyła gotowe modele swoich produktów.

Aktualnie pliki te dostępne są w dwóch najbardziej popularnych programach, używanych obecnie podczas projektowania: AutoCad Revit i ArchiCad.

Aluprof partnerem specjalności dla studentów Budownictwa
Decyzją Rady Senatu Akademii Techniczno-Humanistycznej od najbliższego roku akademickiego ruszy nowa specjalność „Konstrukcje aluminiowe w budownictwie”. Jest to wspólny projekt uczelni z Bielska-Białej i marki Aluprof. To pierwsza specjalność o takiej tematyce na polskiej uczelni wyższej.
Aluprof z potrójnym złotem!
„Złoty Champion Roku 2018” i podwójny tytuł „Złota Budowlana Marka Roku 2018” trafiły do firmy Aluprof – czołowego producenta systemów aluminiowych w Europie. Prestiżowe wyróżnienia marka otrzymała w kategoriach: Profile okienne aluminiowe i Systemy roletowe. Zwycięzcy zostali wyłonieni w plebiscycie prowadzonym przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku.
Wydawcą newslettera jest Aluprof S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Warszawska 153, zwany dalej Aluprof. Newsletter jest wysyłany przez Aluprof za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres użytkownika, w sposób cykliczny i bezterminowo w formie e-mail. Newsletter Aluprof ma charakter bezpłatny i jest dostępny dla każdego użytkownika poczty elektronicznej, który potwierdzi chęć otrzymywania newslettera. Newsletter Aluprof zawiera informacje dotyczące Aluprof. Zamówienie i potwierdzenie chęci subskrypcji newslettera następuje poprzez rejestrację odbiorcy jako użytkownika serwisów internetowych: strefa.aluprof.eu lub architekci.aluprof.eu, lub poprzez wprowadzenie swojego adresu e-mail na stronie internetowej www.aluprof.eu/kontakt. Rezygnacja subskrybenta z usługi newslettera następuje poprzez kliknięcie w odpowiedni link poniżej. Dane osobowe przetwarzane na potrzeby newslettera nie będą publikowane na stronach serwisu ani też ujawniane osobom trzecim oraz podawane są dobrowolnie w celu skorzystania z newslettera. Aluprof zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu świadczenia usługi newsletter. W przypadku zmiany regulaminu informacja taka zostanie przesłana poprzez e-mail. Aluprof ma prawo do usunięcia adresu e-mail dowolnego subskrybenta z listy użytkowników bez podania przyczyny. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania biuletynu kliknij: REZYGNUJĘ .