Aktualizacja oprogramowania i katalogów

2014-11-13

Dostępna jest aktualizacja oprogramowania kalkulacyjnego MB-CAD i MB-SOFT (LogiKal) oraz katalogów, obejmująca szereg nowości i zmian zarówno w zakresie systemów okienno-drzwiowych, jak i fasadowych. Znaczna część nowości i modyfikacji dotyczy zakresu okuć: m.in. nowe okucia Fapim Galicube w miejsce okuć Galiplus 2, zamki antypaniczne z klamką w drzwiach otwieranych do wewnątrz, zawiasy ukryte do profili wzmacnianych i inne. Do istotnych nowości zaliczyć należy również profile dylatacyjne drzwi, które umożliwiają uniknięcie zjawiska termicznego wyginania się skrzydeł drzwi o dużych gabarytach.

Szerszy wykaz nowości i zmian w katalogach dostępny jest w autoryzowanej strefie naszej strony internetowej, w sekcji "Najnowsze wiadomości" na stronie głównej. W sekcji MB-CAD znajduje się natomiast szczegółowy spis nowości i zmian w oprogramowaniu. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z tymi informacjami, pobrania zaktualizowanych stron katalogów oraz zaktualizowania programów Aluprof używanych w Państwa Firmie. Program MB-CAD w wersji 3.39.1 ma datę 6 listopada 2014 r., natomiast 3 listopada zostały umieszczone w zasobach strefy autoryzowanej nowe strony katalogów. Użytkownicy programu MB-SOFT (LogiKal) informację o zakresie zmian i możliwości pobrania jego aktualizacji powinni otrzymać bezpośrednio z firmy Orgadata.

Informujemy jednocześnie, że do końca roku 2014 nastąpi wycofanie zawiasów WS z naszej oferty, co znajdzie swoje odbicie w katalogach, cenniku i oprogramowaniu.