Przerwa świąteczna od 21 grudnia 2019 r. do 6 stycznia 2020 r.

2019-11-29
Jeżeli nie widzisz dobrze tego e-maila, zobacz go w przeglądarce.
29
listopada 2019
ALUPROF - Systemy Aluminiowe

Przerwa świąteczna
od 21 grudnia 2019 r. do 6 stycznia 2020 r.

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia oraz planowaną inwentaryzację pragniemy poinformować wszystkich Odbiorców Zakładu ALUPROF S.A. w Opolu, że Dział Sprzedaży będzie pracować do 20 grudnia 2019 r. Zamówienia towaru można składać do dnia 18.12.2019 r. do godziny 11:00.
W dniach 19 -20.12.2019 r. odbędą się ostatnie w tym roku dostawy towaru.

W związku z powyższym zwracamy się z uprzejmą prośbą o wcześniejsze przeanalizowanie Państwa potrzeb w zakresie składanych zamówień jak i bieżącej obsługi handlowej.

Pracę w pełnym zakresie planujemy rozpocząć 7 stycznia 2020 r.

Bardzo dziękujemy za zrozumienie i przepraszamy za ewentualne utrudnienia.


AKTUALNOŚCI
Aluprof stawia na "zwinne zarządzanie"projektami
Firma Aluprof S.A. rozwija współpracę z wiodącym w Europie dostawcą systemu WMS Consafe Logistics. Do zakładu w Bielsku-Białej, który od 2014 roku korzysta z systemu Astro WMS®, dołączy zakład w Opolu. Wdrożenie zostanie przeprowadzone trzyetapowo, a jego finał zaplanowano na początek 2020 roku.

CZYTAJ WIĘCEJ
Aluprof po raz 11 z podwójnym tytułem Lidera Rynku Stolarki
Na zakończenie tegorocznego Ogólnopolskiego Forum Stolarki, najważniejszego krajowego wydarzenia branży, odbyła się Gala Liderów Rynku Stolarki. Na podstawie podsumowania Centrum Analiz Branżowych wyłoniono firmy, które w swoich segmentach osiągnęły najlepsze wyniki sprzedażowe w minionym sezonie. Aluprof został nagrodzony aż w dwóch kategoriach: jako dostawca systemów aluminiowych oraz systemów roletowych.

CZYTAJ WIĘCEJ
Linia do wykonywania powłok dekoracyjnych na profilach roletowych
W Zakładzie Aluprof w Opolu została uruchomiona linia do wykonywania powłok dekoracyjnych na profilach aluminiowych. Nowa inwestycja stanowi odpowiedź na ogromne zainteresowanie rynku powłokami dekoracyjnymi, w tym drewnopodobnymi w systemach roletowych. Typowy proces sublimacji rozpoczyna się od malowania proszkowego poprzedzonego odpowiednim przygotowaniem powierzchni. Jako bazę do sublimacji stosujemy farby z certyfikatem Qualicoat. Następnie na profile nakładane są folie sublimacyjne. Zawierają one specjalne pigmenty, które podczas wygrzewania w odpowiedniej temperaturze przenoszone są na farbę proszkową. W trakcie procesu następuje przeniesienie wzoru nadrukowanego z folii na profil. Dekorowane mogą być profile o długości: min. 5700 mm i max 7200 mm. Duża wydajność jaką daje nasz nowy park maszynowy (do 120szt/h), a także wysoka jakość i powtarzalność produkcji przyczyniają się do podniesienia poziomu obsługi klientów oraz skrócenia czasu realizacji zamówień.
Oprogramowanie kalkulacyjne ALUPROF z podpisem elektronicznym
Z przyjemnością informujemy wszystkich użytkowników programów kalkulacyjnych „MB-CAD” oraz „Rolety Aluprof” o opatrzeniu naszego oprogramowania podpisem elektronicznym CODE SIGNING. Oprogramowanie pobierane przez Internet jest narażone na wiele zagrożeń. Zastosowanie certyfikatu CODE SIGNING zabezpiecza je przed nieuprawniona modyfikacją, niekontrolowaną dystrybucją lub podszywaniem się pod dostawcę programu. Podpis elektroniczny stosuje się w celu weryfikacji autentyczności aplikacji przez systemy operacyjne. Certyfikat potwierdza że wydawca programu jest zaufany, gwarantuje integralność zawartości oraz zapobiega alarmom i ostrzeżeniom przy pobieraniu i instalacji oprogramowania. Komunikat z ostrzeżeniem pojawi się nam tylko wtedy, gdy podpisany cyfrowo program zostanie złośliwie zmodyfikowany i rozpowszechniony w sieci. Podpis elektroniczny daje zatem pewność, że kod programu nie został zmieniony lub naruszony od momentu jego podpisania. Nasze oprogramowanie zostało podpisane cyfrowo kluczem SHA256.
Wydawcą newslettera jest Aluprof S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Warszawska 153, zwany dalej Aluprof. Newsletter jest wysyłany przez Aluprof za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres użytkownika, w sposób cykliczny i bezterminowo w formie e-mail. Newsletter Aluprof ma charakter bezpłatny i jest dostępny dla każdego użytkownika poczty elektronicznej, który potwierdzi chęć otrzymywania newslettera. Newsletter Aluprof zawiera informacje dotyczące Aluprof. Zamówienie i potwierdzenie chęci subskrypcji newslettera następuje poprzez rejestrację odbiorcy jako użytkownika serwisów internetowych: strefa.aluprof.eu lub architekci.aluprof.eu, lub poprzez wprowadzenie swojego adresu e-mail na stronie internetowej www.aluprof.eu/kontakt. Rezygnacja subskrybenta z usługi newslettera następuje poprzez kliknięcie w odpowiedni link poniżej. Dane osobowe przetwarzane na potrzeby newslettera nie będą publikowane na stronach serwisu ani też ujawniane osobom trzecim oraz podawane są dobrowolnie w celu skorzystania z newslettera. Aluprof zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu świadczenia usługi newsletter. W przypadku zmiany regulaminu informacja taka zostanie przesłana poprzez e-mail. Aluprof ma prawo do usunięcia adresu e-mail dowolnego subskrybenta z listy użytkowników bez podania przyczyny. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania biuletynu kliknij: REZYGNUJĘ .