MB-59HS – nowy system drzwi podnoszono-przesuwnych ALUPROF

2015-11-25
Drzwi podnoszono-przesuwne są coraz chętniej wybieranym rodzajem konstrukcji służących do wyjścia na taras lub balkon. Popularność tego typu produktów zaowocowała rozszerzeniem oferty ALUPROF o nowy system MB-59HS, który daje duże możliwości konstrukcyjne, a  jednocześnie jest rozwiązaniem zoptymalizowanym pod względem budowy oraz wymiarów profili skrzydeł i ościeżnic. Parametry drzwi wykonanych z jego elementów cechuje wysoka izolacyjność termiczna, akustyczna oraz szczelność na wodę i powietrze, dzięki czemu system ten spełnia rygorystyczne  wymogi dotyczące oszczędzania energii i ochrony środowiska.

Zakres dostępnych profili obejmuje ościeżnice dwu- oraz trzyszynowe, a także skrzydła przystosowane do dwóch wysokości wózków jezdnych. Szeroki zakres szklenia pozwala na montowanie zestawów jedno- lub dwukomorowych, w tym także akustycznych lub antywłamaniowych.  Dzięki swym właściwościom system ten może znajdować zastosowanie w różnego typu budynkach, zarówno  indywidualnych, jak i hotelowych lub apartamentowych. Więcej informacji znajdą Państwo tutaj

System MB-59HS jest dostępny w oprogramowaniu kalkulacyjnym MB-CAD i MB-SOFT(LogiKal), jego katalog jest także do pobrania w autoryzowanej strefie naszej strony internetowej. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z jego możliwościami i stosowania go w produkcji drzwi podnoszono-przesuwnych.