E-biuletyn informacyjny ALUPROF S.A.

2010-01-12

Moduł zamówień elektronicznych, aktualizacja programu MB-CAD
W autoryzowanej strefie naszej strony www dostępna jest aktualizacja oprogramowania MB-CAD, zawierająca m.in. tzw. moduł zamówień elektronicznych. Mamy nadzieję, że stanie się on wygodnym narzędziem usprawniającym naszą współpracę. Wszystkich zainteresowanych wykorzystaniem tego modułu w przekazywaniu zamówień prosimy o kontakt z obsługującą Państwa Firmę osobą z Działu Sprzedaży ALUPROF S.A.

Szczegółowy spis nowości i zmian wprowadzonych w programie MB-CAD znajduje się w dziale "MB-CAD" strefy autoryzowanej, w pliku: "Lista zmian w programie wprowadzonych do bieżącej wersji". Zachęcamy do zapoznania się nimi i zaktualizowania używanych przez Państwa programów.

W programie MB-SOFT (LogiKal) moduł zamówień elektronicznych jest obecnie w fazie testowania - w momencie gdy będzie już dostępny poinformujemy o tym wszystkich jego użytkowników.

Zmiana długości łącznika fasadowego K009079
Zmianie uległa długość łącznika 009079 służącego do mocowania ościeżnicy okna MB-59S w fasadzie. Obecnie jest on sprzedawany w długości 3,5 m. Jest to już uwzględnione w aktualizacji MB-CAD.