Aluprof z tytułem Budowlanej Marki Roku 2019

2019-07-02
Jeżeli nie widzisz dobrze tego e-maila, zobacz go w przeglądarce.
2
lipca 2019


Aluprof z tytułem Budowlanej Marki Roku 2019

Producent systemów aluminiowych po raz kolejny został doceniony przez profesjonalistów branży budowlanej. Dzięki pozytywnej opinii i rekomendacji firm wykonawczych marka Aluprof znalazła się w tegorocznym Rankingu Budowlanych Marek Roku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Roleta antywłamaniowa w klasie RC2
– nowy wymiar bezpieczeństwa od Aluprof

System rolet antywłamaniowych Safety Plus to propozycja skierowana do inwestorów dla których kwestie bezpieczeństwa mają istotne znaczenie i poszukują certyfikowanego rozwiązania w przystępnej cenie.

CZYTAJ WIĘCEJ

AKTUALNOŚCI

SKB STYROTERM nominowany do nagrody PRODUCT OF THE YEAR AWARD 2019
Miło nam poinformować, że nasz najnowszy system rolet nadstawnych SKB STYROTERM został nominowany przez magazyn Z&R (najbardziej poczytny magazyn w sektorze osłon przeciwsłonecznych w Belgii i Holandii) do nagrody PRODUCT OF THE YEAR 2019 AWARD. To bardzo miłe wyróżnienie dla naszego nowego produktu, który został zauważony na rynku i doceniony jako rozwiązanie, które ze względu na doskonałe parametry termiczne z powodzeniem można stosować w budownictwie pasywnym.
Maskowanie pakietu żaluzji fasadowej w systemie SKB F

Profil aluminiowy przeznaczony do skrzynek w systemie nadstawnym SKB z żaluzją fasadową, główne przeznaczenie to maskowanie pakietu żaluzji dla dużych wysokości, dwa poziomy wysokości maskowania - dla pakietów 270 i 290mm, pełni funkcję nośnika tynku. Możliwość malowania na dowolny kolor.


Więcej informacji w Karcie Katalogowej dostępnej w strefie autoryzowanej

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowe boki BSO z rolką
W celu ułatwienia fabrykacji, do oferty wprowadzone zostały nowe boki dla skrzynek owalnych w systemach bram (BGR) i krat (BKR). Pokrywy są stalowe i występują w komplecie z rolką, co znacznie podnosi komfort montażu skrzynek. Podobnie jak do tej pory, dostępne są w rozmiarach 230, 250 i 300. Dzięki zastosowaniu nowy pokryw bocznych, nie ma konieczności wiercenia otworów i nitowania jak to było w przypadku rolek ER2, jak również nie ma potrzeby rozkloszowywania prowadnic. Konstrukcja zastosowanej rolki dokładniej naprowadza pancerz w prowadnice, a właściwie dobrany kąt minimalizuje tarcie. Dodatkowo boki są zabezpieczone przed korodowaniem specjalną powłoką uzyskaną w procesie kataforezy.
Adaptery i prowadnice aluminiowe dla systemu SKB STYROTERM w wersji RA

Oferta systemu SKB STYROTERM w opcji z rewizją zewnętrzną została uzupełniona o dodatkowe aluminiowe prowadnice, które występują w wersji mini i maxi. W przypadku zastosowania wariantu bez moskitiery adaptery montowane są do ramy okiennej na wkrętach nyplowych, z kolei prowadnica jest przykręcana lub nitowana bezpośrednio do adaptera. Adaptery są dostępne w dwóch opcjach: - do montażu skrajnej części i w środku (jako podział).

Badania współczynnika Usb dla SKB Styroterm z OCD
Firma Aluprof wykonała dodatkowe badania w IFT Rosenheim dla skrzynek SKB Styroterm z dodatkową warstwą ociepleń OCD. Wynik współczynnika Usb dla najlepszej konfiguracji w tym przypadku wyniósł 0,29 w/m²K, co potwierdza, że SKB STYROTERM posiada najcieplejszą skrzynkę dostępną na rynku.

Raport z badań dostępny jest po zalogowaniu w strefie autoryzowanejCZYTAJ WIĘCEJ

Nowa praska do zagniatania narożników

Do oferty firmy Aluprof została wprowadzona nowa praska do zagniatania narożników. Wizualnie praska nie różni się od poprzedniej wersji jednak wprowadzono zmiany w konstrukcji ostrzy co gwarantuje, że zagniatanie jest jeszcze bardziej precyzyjne i trwalsze.

Prowadnice systemu SKT OPOTERM przystosowane do montażu moskitiery MPH
Kolejną nowością w ofercie Aluprof są dwie prowadnice PPMO 60/12 oraz PPMO 60/17. Prowadnice dedykowane są do montażu systemów rolet nadstawnych wraz z moskitierami plisowanymi MPH Harmony oraz MPH Verti. Posiadają one specjalną komorę, która pełni funkcję prowadnicy prostej moskitiery. Praca poruszającego się pancerza nie wpływa na użyteczność moskitiery. Dzięki temu zaoszczędzić miejsca i czasu montażu. Prowadnice wykonane są z aluminium i stanowią uzupełnienie asortymentu prowadnic w systemach SKT Opoterm oraz SKB Styroterm. Podobnie jak pozostałe prowadnice w tych systemach, mają możliwość całkowitej zabudowy, co sprawia, że połączenie rolet i moskitier tworzy spójną i estetyczną całość.
Moskitiera ramkowa stała MRSPZ do okien półzlicowanych

Produkt jest przeznaczony do stolarki okiennej typu półzlicowanego, gdzie zewnętrzna powierzchnia skrzydła okiennego jest wysunięta poza płaszczyznę przylegania uszczelki dając niewielką przestrzeń (około 6-7mm) do zamocowania moskitiery stałej. Moskitiera stała półzlicowana firmy Aluprof jest doskonałym rozwiązaniem dla tego typu konstrukcji, gdyż jej wymiar zewnętrzny wynosi 5,8mm. Rozwiązanie przewiduje montaż moskitiery zarówno w wersji z narożnikiem zewnętrznym (cięcie profili pod kątem 90 stopni) jak i wewnętrznym (cięcie profili pod kątem 45 stopni).

Dokumentacja do produkcji dostępna jest po zalogowaniu w strefie autoryzowanej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wydawcą newslettera jest Aluprof S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Warszawska 153, zwany dalej Aluprof. Newsletter jest wysyłany przez Aluprof za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres użytkownika, w sposób cykliczny i bezterminowo w formie e-mail. Newsletter Aluprof ma charakter bezpłatny i jest dostępny dla każdego użytkownika poczty elektronicznej, który potwierdzi chęć otrzymywania newslettera. Newsletter Aluprof zawiera informacje dotyczące Aluprof. Zamówienie i potwierdzenie chęci subskrypcji newslettera następuje poprzez rejestrację odbiorcy jako użytkownika serwisów internetowych: strefa.aluprof.eu lub architekci.aluprof.eu, lub poprzez wprowadzenie swojego adresu e-mail na stronie internetowej www.aluprof.eu/kontakt. Rezygnacja subskrybenta z usługi newslettera następuje poprzez kliknięcie w odpowiedni link poniżej. Dane osobowe przetwarzane na potrzeby newslettera nie będą publikowane na stronach serwisu ani też ujawniane osobom trzecim oraz podawane są dobrowolnie w celu skorzystania z newslettera. Aluprof zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu świadczenia usługi newsletter. W przypadku zmiany regulaminu informacja taka zostanie przesłana poprzez e-mail. Aluprof ma prawo do usunięcia adresu e-mail dowolnego subskrybenta z listy użytkowników bez podania przyczyny. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania biuletynu kliknij: REZYGNUJĘ .