Aktualizacja oprogramowania i katalogów

2014-07-28

Dostępna jest aktualizacja oprogramowania kalkulacyjnego MB-CAD i MB-SOFT (LogiKal) oraz katalogów, obejmująca szereg nowości i zmian zarówno w zakresie systemów okienno-drzwiowych, jak i fasadowych.

Szczególną uwagę pragniemy zwrócić na nowy system okna dachowego MB-RW, które można montować w konstrukcjach wykonanych w systemach fasadowych MB-SR50N i MB-TT50.

Znaczna część nowości i modyfikacji dotyczy zakresu okuć: m.in.  Touchbar w drzwiach MB-78EI, nowe zamki Fuhr (w tym także antypaniczne), ograniczniki rozwarcia do zawiasów nożycowych Sterling, okucia okna uchylnego Geze OL90N i inne.

Zarówno w systemach okienno-drzwiowych, jak i fasadowych pojawiły się także nowe kształtowniki, poprawiono również pewne parametry konstrukcji i wskaźniki wytrzymałości profili.

Szerszy wykaz nowości i zmian w katalogach dostępny jest w autoryzowanej strefie naszej strony internetowej, w sekcji "Najnowsze wiadomości" na stronie głównej. W sekcji MB-CAD znajduje się natomiast szczegółowy spis nowości i zmian w oprogramowaniu. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z tymi informacjami, pobrania zaktualizowanych stron katalogów oraz zaktualizowania programów Aluprof używanych w Państwa Firmie. Program MB-CAD w wersji 3.37 ma datę 18 lipca 2014r, tego samego dnia zostały umieszczone w zasobach strefy autoryzowanej nowe strony katalogów. Użytkownicy programu MB-SOFT (LogiKal) informację o zakresie zmian i możliwości pobrania jego aktualizacji z 21 lipca 2014r. powinni otrzymać bezpośrednio z firmy Orgadata.

Informujemy także, że nastąpiła zmiana koloru zaślepki w zawiasach serii Wala WX. Białe zawiasy są obecnie wyposażone w białą zaślepkę.