E-biuletyn informacyjny ALUPROF SA dla firm współpracujących

2008-10-31

piątek, 31 października 2008

Szkolenia dla Partnerów Handlowych

Wszystkie osoby zainteresowane poszerzeniem swej wiedzy na temat produktów ALUPROF S.A. informujemy, że w dn. 19 listopada 2008 odbędzie się seminarium z nowości wprowadzonych do oferty aluminiowych systemów budowlanych Aluprof.
Na naszej stronie internetowej w dziale „Współpraca / szkolenia” znajdą Państwo szersze informacje na ten temat wraz z formularzem zgłoszenia, wkrótce zamieścimy tam także szczegółowy program szkolenia.Informujemy jednocześnie, że są jeszcze ostatnie wolne miejsca na szkolenie z zakresu programu MB-CAD, w dn 5-6 listopada 2008.
Zainteresowane osoby prosimy o informację na adres e-mail osoby organizującej i prowadzącej szkolenie: gmatlak@gk-kety.com.pl. Zachęcamy do zapoznania się z całą zawartością ww. strony, znajdują się tam także informacje o innych szkoleniach możliwych do zorganizowania dla zainteresowanych firm.

Przerwy w obsłudze klientów w dn. 10 listopada 2008 oraz 2-10 stycznia 2009
W dniach: 10 listopada 2008 oraz 2-10 stycznia 2009 nastąpią przerwy w obsłudze klientów. Pierwsza z nich związana jest z przypadającymi w listopadzie dniami świątecznymi i optymalizacją organizacji pracy w tym miesiącu, natomiast powodem drugiej przerwy jest planowana na pierwszy tydzień stycznia 2009 inwentaryzacja. Przerwy te dotyczyć będą zarówno zakładów w Bielsku-Białej i Opolu, jak i magazynów systemowych w Szczecinie,  Poznaniu, Lublinie i Rzeszowie. W czasie inwentaryzacji nie będzie możliwości wystawiania faktur oraz dokumentów WZ, a zatem nie będzie możliwy odbiór towaru ani jego wysyłki do klientów.  Z uwagi na oddelegowanie części pracowników do prac związanych z inwentaryzacją sprawy handlowe i zamówienia będziemy w tym czasie  obsługiwać w okrojonym składzie osobowym. Sprzedaż w 2009 roku rozpoczniemy od poniedziałku, 12 stycznia.  Z góry przepraszamy za utrudnienia, pilne zamówienia prosimy realizować w tym czasie w pozostałych składach, prowadzących dystrybucję systemów Aluprof, w miarę ich możliwości.

Nowe klamki WALA
Pragniemy zainteresować Państwa wchodzącymi naszej oferty nowymi klamkami WALA o numerach kodowych 80009210 do 80009240. Mają one szereg zalet. Szczegółowe informacje o tych produktach znajdą Państwo w Strefie Autoryzowanej w sekcji Informacje Handlowe.

Zmiana długości listwy dociskowej 7890 w fasadzie MB-SR50
Uległa zmianie długość listwy dociskowej 7890 do fasady MB-SR50, sprzedawanej jako profil anodowany. Obecnie wynosi ona 6 metrów. Zmiana ta dotyczy zarówno kształtownika w stanie nieobrobionym, jak i w postaci perforowanej (z nawierconymi otworami montażowymi), o kodach rozpoczynających się od znaków 50322521(listwa z otworami okrągłymi) oraz 50322531(listwa z otworami owalnymi). Kształtowniki te w długościach 7 m będą sprzedawane wyłącznie do wyczerpania zapasu magazynowego Zmiana ta uwzględniona będzie w najbliższej aktualizacji oprogramowania MB-CAD i Logical.