Nowy cennik. Aktualizacja oprogramowania i katalogów.

2015-04-08
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami informujemy, że od 7 kwietnia 2015 r. obowiązuje nowy cennik elementów systemów budowlanych ALUPROF. Dostępna jest w związku z tym aktualizacja oprogramowania kalkulacyjnego MB-CAD i MB-SOFT (LogiKal).

Nastąpiła jednocześnie także aktualizacja katalogów. Do najbardziej istotnych zmian technicznych w oprogramowaniu i katalogach należą: aktualizacja części fasad należących do rodziny MB-SR50N, (m.in. nowe rygle, zmiany w podkładkach szklenia, nowe łączniki rygiel-słup), zmiany w MB-SR50N EI (usunięcie wkładów p.poż. z kanałów wodnych, nowe rygle, zmiany szklenia fasady i świetlika) oraz nowe okucia w systemach antywłamaniowych.

Szerszy wykaz nowości i zmian w katalogach dostępny jest w autoryzowanej strefie naszej strony internetowej, w sekcji "Najnowsze wiadomości" na stronie głównej. W sekcji MB-CAD znajduje się natomiast szczegółowy spis nowości i zmian w oprogramowaniu. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z tymi informacjami, pobrania zaktualizowanych stron katalogów oraz zaktualizowania programów Aluprof używanych w Państwa Firmie. Program MB-CAD w wersji 3.42 został umieszczony w zasobach strefy autoryzowanej w dn. 3 kwietnia 2015 r, nowe strony katalogów mają daty 24 - 26 marca 2015 r. Użytkownicy programu MB-SOFT (LogiKal) informację o zakresie zmian i możliwości pobrania jego aktualizacji powinni otrzymać bezpośrednio z firmy Orgadata.