Nowe funkcjonalne rozwiązanie w systemach bram Aluprof

2018-06-26
Jeżeli nie widzisz dobrze tego e-maila, zobacz go w przeglądarce.
26
czerwca 2018
ALUPROF - Aluminium Systems

Nowa rura stalowa SW 10225
Nowa rura stalowa SW 10225
Długo wyczekiwaną nowością w ofercie bram garażowych firmy Aluprof jest rura nawojowa SW 102. Wprowadzone do oferty rozwiązanie cechuje się dwukrotnie lepszą nośnością w stosunku do powszechnie stosowanej rury AW 125. Produkt dostępny jest ze wszelkimi niezbędnymi do produkcji komponentami tj. dedykowany pierścień zwiększający PWA 102, obsadka OBS 102H, oraz zabieraki i adaptery do siłowników ARD DM59 S102 & ARD L S102. Ponadto, nowa rura będzie dostępna aż w trzech wariantach długości, tj. 5,5m, 6m i 7, co pozwoli na maksymalne zmniejszenie odpadu podczas prefabrykacji.

Instrukcję montażu tego rozwiązania znajdą Państwo w naszej strefie autoryzowanej.

AKTUALNOŚCI
Opoterm Plus – wariant systemu nadstawnego z powiększonym ociepleniem
Opoterm Plus – wariant systemu nadstawnego z powiększonym ociepleniem
W celu sprostania oczekiwaniom bardziej wymagających projektów, firma Aluprof wprowadziła do oferty nową, powiększoną wersję ocieplenia OC+ dla systemu rolet nadstawnych SKT OPOTERM.
Moskitiery do zadań specjalnych
Moskitiery do zadań specjalnych
Moskitiery ramkowe stanowią niezwykle funkcjonalną, a zarazem estetyczną osłonę przed insektami. Najczęściej stosowane są w pomieszczeniach, które potrzebują szczególnej ochrony jak sypialnia, łazienka czy pokój dziecięcy.

BIM
Modele systemów rolet, bram i moskitier Aluprof dostępne w technologii BIM
Mając na względzie ułatwienie procesu projektowania rozwiązań jakimi są rolety zewnętrzne, moskitiery czy bramy rolowane w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym, firma Aluprof stworzyła gotowe modele swoich produktów.
Aktualnie pliki te dostępne są w dwóch najbardziej popularnych programach, używanych obecnie podczas projektowania: AutoCad Revit i ArchiCad.
Boczki dla systemów SRT w kolorach drewnopodobnych<
Boczki dla systemów SRT w kolorach drewnopodobnych
Odpowiadając na potrzeby rynku, firma Aluprof S.A. zakupiła specjalny park maszynowy, który umożliwia nanoszenie na osłonki pokryw bocznych OPB FLAT i OPB SPACE specjalnej struktury folii dający efekt drewnopodobny. Na chwilę obecną w ofercie dostępne dla Państwa będą kolory: winchester oraz złoty dąb. W niedalekiej przyszłości dostępny będzie również orzech.
SRT w kolorze szary antracyt
SRT w kolorze szary antracyt
Z uwagi na dużą popularność jaką cieszy się ostatnio kolor szary antracyt, firma Aluprof postanowiła wzbogacić ofertę komponentów w zakresie systemów rolet tekstylnych SRT o ten właśnie odcień. Dzięki temu wszystkie widoczne elementy zarówno aluminiowe jak i tworzywowe w systemach SRT FLAT, SPADE i FREE będą dostępne w kolorze 23.
Ślizg SL ER3 do nowych pokryw bocznych
Ślizg SL ER3 do nowych pokryw bocznych BS 45 / K / ER / 350
W ramach uzupełnienia asortymentu nowych pokryw bocznych BS 45/K/ER/350 wprowadzonych do sprzedaży w marcu br., w ofercie Aluprof pojawił się ślizg SL ER3. Ten dodatkowy element ma za zadanie jeszcze lepiej naprowadzać pancerz bramy w prowadnice, służyć niejako jako kontra.
Wydawcą newslettera jest Aluprof S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Warszawska 153, zwany dalej Aluprof. Newsletter jest wysyłany przez Aluprof za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres użytkownika, w sposób cykliczny i bezterminowo w formie e-mail. Newsletter Aluprof ma charakter bezpłatny i jest dostępny dla każdego użytkownika poczty elektronicznej, który potwierdzi chęć otrzymywania newslettera. Newsletter Aluprof zawiera informacje dotyczące Aluprof. Zamówienie i potwierdzenie chęci subskrypcji newslettera następuje poprzez rejestrację odbiorcy jako użytkownika serwisów internetowych: strefa.aluprof.eu lub architekci.aluprof.eu, lub poprzez wprowadzenie swojego adresu e-mail na stronie internetowej www.aluprof.eu/kontakt. Rezygnacja subskrybenta z usługi newslettera następuje poprzez kliknięcie w odpowiedni link poniżej. Dane osobowe przetwarzane na potrzeby newslettera nie będą publikowane na stronach serwisu ani też ujawniane osobom trzecim oraz podawane są dobrowolnie w celu skorzystania z newslettera. Aluprof zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu świadczenia usługi newsletter. W przypadku zmiany regulaminu informacja taka zostanie przesłana poprzez e-mail. Aluprof ma prawo do usunięcia adresu e-mail dowolnego subskrybenta z listy użytkowników bez podania przyczyny. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania biuletynu kliknij: REZYGNUJĘ .