Nowości w cenniku systemów budowlanych ALUPROF

2011-11-07

W ślad za informacją o listopadowym wydaniu cennika systemów budowlanych ALUPROF przekazujemy  zestawienie najważniejszych nowości i uzupełnień, jakie znalazły się w poszczególnych częściach cennika:

  • nowa kategoria dostępności dużej grupy produktów, oznaczona literą "d". Do tej grupy w zdecydowanej większości trafiły elementy, których zamówienia wymagały dotychczas indywidualnych uzgodnień
    z Działem Sprzedaży. Ze względu na rosnącą  popularność tych elementów zdecydowaliśmy się zapewnić  dla nich szybszy, konkretnie określony termin dostępności.

 

  • cennik został uzupełniony o szereg kształtowników, okuć i akcesoriów, nie ujętych  we wcześniejszych wydaniach lub objętych aktualizacją Katalogów i oprogramowania z 26 września 2011, opisaną w dziale "Informacje handlowe". W zakresie okuć  na uwagę zasługują nowe w naszej ofercie produkty firm: Karo, Wala, Geze, Siegenia i Sobinco Salto, przedstawione w zaktualizowanym we wrześniu katalogu "Okucia". Szczególnie ciekawą pod względem estetyki propozycją są zawiasy WX  oraz klamki i gałko-klamki
    w kolorach: "INOX," (imitującym stal nierdzewną) i "chrom mat".

 

  • w cenniku pojawiły się także nowe elementy tzw. "obiektowe", opracowane na indywidualne potrzeby związane z realizacją konkretnych projektów architektonicznych. Grupa tego typu kształtowników obejmuje m.in. słup 245 mm oraz wybrane listwy ozdobne do fasady MB-SR50, ościeżnicę 38 mm w systemie MB-45 a także profil  służący do wykonania okna obrotowego w systemie MB-70. Zostały one obecnie udostępnione dla szerszego grona odbiorców, objęte są kategorią dostępności "d".  Profile te docelowo znajdą się w osobnym katalogu  "Elementy obiektowe". Osoby zainteresowane informacjami o tej grupie produktów prosimy o kontakt z Działem Wsparcia Technicznego.