E-biuletyn informacyjny dla firm współpracujących

2008-04-30
Przerwa w obsłudze klientów w dn. 2 i 23 maja 2008

Ze względu na przypadające w dn. 1, 3 i 22 maja dni świąteczne informujemy, że w dniach 2 oraz 23 maja (piątek) nie będzie prowadzona obsługa Klientów. Dotyczy to zarówno zakładu w Bielsku-Białej, jak i magazynów systemowych w Szczecinie,  Poznaniu, Lublinie i Rzeszowie. Z góry przepraszamy za utrudnienia, pilne zamówienia prosimy realizować w tym czasie w pozostałych składach, prowadzących dystrybucję systemów Aluprof, w miarę ich możliwości.


Przedłużenie ważności aprobaty ITB dla systemu MB-SR50

Instytut Techniki Budowlanej wydał Aneks nr 3 do Aprobaty AT-15-3393/2003 dla fasady MB-SR50 zawierający przedłużenie ważności Aprobaty do 31 marca 2009. Zeskanowany aneks jest już dla Państwa dostępny na naszej stronie internetowej, m.in. w dziale 'Rozwój / Aprobaty i certyfikaty'.


Aktualizacja katalogu MB-SR50 EI

W związku z wprowadzeniem dodatkowego zabezpieczenia materiałów ogniochronnych w systemie MB-SR50 EI został zaktualizowany jego katalog systemowy. Zostały w nim zamieszczone informacje dotyczące przechowywania, transportu, wytyczne montażu na budowie oraz zabezpieczenia po obróbce. Jeśli posiadają Państwo katalog ww. systemu, prosimy o pobranie z autoryzowanej strefy naszej strony www poprawionych stron: 01-04.00, 01-05.00, 08-25.00 oraz 08-35.00 i zaktualizowanie nimi swojego katalogu.


Nowy cennik od 1 czerwca 2008

W związku z wprowadzeniem do oferty szeregu nowych elementów od 1 czerwca 2008 będzie obowiązywał nowy, poszerzony cennik kształtowników, akcesoriów oraz okuć aluminiowych systemów budowlanych ALUPROF S.A., uzupełniony o produkty opisane powyżej. Ceny dotychczas umieszczonych w cenniku elementów nie ulegną zmianie. Przewidujemy też, że w dniu wejścia nowego cennika dostępna będzie także aktualizacja oprogramowania kalkulacyjnego, obejmująca wszystkie przedstawiane Państwu nowości. Zestawienie nowych rozwiązań i elementów wprowadzanych do cennika przekażemy Państwu w następnym biuletynie informacyjnym.