Awizowanie dostaw

2019-08-05

Newsletter Aluprof

 
Jeżeli nie widzisz dobrze tego e-maila, zobacz go w przeglądarce.
5
sierpnia 2019
 
 


Awizowanie dostaw

AWIZOWANIE

Z przyjemnością informujemy, że zakład ALUPROF SA w Bielsku-Białej uruchomił system automatycznego awizowania dostaw. System po zakończeniu załadunku wysyła komunikat, na odpowiednio przypisany adres e-mail, zawierający planowaną datę i prognozowane godziny dostawy. Informacja ta obejmuje również numery zleceń sprzedaży, ilość i wagę towaru oraz numer kontaktowy do kierowcy. Dzięki temu jesteście Państwo informowani o statusie swoich zamówień podczas oczekiwania na dostawę towaru.

Jesteśmy przekonani, że wdrożony system automatycznego awizowania dostaw spełnia Państwa oczekiwania i w istotny sposób wpływa na efektywność organizacji i planowania produkcji w Państwa zakładach. 

W razie potrzeby zachęcamy do kontaktu z Działem Sprzedaży Krajowej ALUPROF w celu potwierdzenia adresu e-mail, na który mają być wysyłane informacje awizujące dostawy. 

 

 

 
AKTUALNOŚCI
 
 
REWITALIZACJA KULTOWEGO CEDET-U POD LUPĄ
Dla projektantów i wykonawców pracujących przy modernizacji obiektu do dziś zwanego przez warszawiaków „Smykiem” nie lada wyzwaniem było połączenie innowacyjnej technologii z zabytkową konstrukcją budynku. W ciągu trzech lat odtworzono charakterystyczną bryłę i dobudowano zupełnie nową część biurową, hołdując jednocześnie tradycjom modernistycznej architektury PRL-u i nowatorskim rozwiązaniom budowlanym XXI wieku.
 
TWORZYMY PRZYSZŁOŚĆ” - WYWIAD Z TOMASZEM GRELĄ W CZASOPIŚMIE BUILDER

Prezes Aluprof SA - Tomasz Grela został zaproszony na okładkę najnowszego wydania miesięcznika „Builder” (07/2019). W rozmowie z redakcją wspomina swoje początki w firmie, analizuje aktualną kondycję branży i kreśli plany na przyszłość.

CZYTAJ WIĘCEJ
 
 
 
ALUPROF NAGRODZIŁ PRACE MŁODYCH ARCHITEKTÓW Z POLITECHNIKI KRAKOWSKIEJ
Znamy już laureatów dwóch konkursów architektonicznych organizowanych przez firmę Aluprof S. A. we współpracy z Politechniką Krakowską. Jury konkursowe przyznało łącznie 6 nagród i jedno wyróżnienie.
 
 
ALUPROF Z TYTUŁEM BUDOWLANEJ MARKI ROKU 2019

Producent systemów aluminiowych po raz kolejny został doceniony przez profesjonalistów branży budowlanej. Dzięki pozytywnej opinii i rekomendacji firm wykonawczych marka Aluprof znalazła się w tegorocznym Rankingu Budowlanych Marek Roku.

CZYTAJ WIĘCEJ

 
 
 
 
 
 
Wydawcą newslettera jest Aluprof S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Warszawska 153, zwany dalej Aluprof. Newsletter jest wysyłany przez Aluprof za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres użytkownika, w sposób cykliczny i bezterminowo w formie e-mail. Newsletter Aluprof ma charakter bezpłatny i jest dostępny dla każdego użytkownika poczty elektronicznej, który potwierdzi chęć otrzymywania newslettera. Newsletter Aluprof zawiera informacje dotyczące Aluprof. Zamówienie i potwierdzenie chęci subskrypcji newslettera następuje poprzez rejestrację odbiorcy jako użytkownika serwisów internetowych: strefa.aluprof.eu lub architekci.aluprof.eu, lub poprzez wprowadzenie swojego adresu e-mail na stronie internetowej www.aluprof.eu/kontakt. Rezygnacja subskrybenta z usługi newslettera następuje poprzez kliknięcie w odpowiedni link poniżej. Dane osobowe przetwarzane na potrzeby newslettera nie będą publikowane na stronach serwisu ani też ujawniane osobom trzecim oraz podawane są dobrowolnie w celu skorzystania z newslettera. Aluprof zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu świadczenia usługi newsletter. W przypadku zmiany regulaminu informacja taka zostanie przesłana poprzez e-mail. Aluprof ma prawo do usunięcia adresu e-mail dowolnego subskrybenta z listy użytkowników bez podania przyczyny. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania biuletynu kliknij: REZYGNUJĘ .