Fasada MBSR50N HI+ już dostępna. Nowości w oprogramowaniu i katalogach ALUPROF

2013-04-09
Fasada MB-SR50N HI+ to najcieplejsza wersja popularnego systemu słupowo-ryglowego MB-SR50N. W celu osiągnięcia optymalnych parametrów ochrony cieplnej i akustycznej oraz ułatwienia montażu fasady w systemie tym zastosowano profilowany izolator z materiału PE, który daje bardzo dobrą izolację termiczną (Uf od 0,7 W/m2K), a jego kształt zapewnia właściwe prowadzenie wkręta w trakcie szklenia fasady. Nowe rozwiązanie jest już dostępne w oprogramowaniu kalkulacyjnym, jego katalog znajdą Państwo także w autoryzownej strefie naszej strony internetowej.

Wraz z systemem MB-SR50N HI+ zostały także wprowadzone inne nowe rozwiązania techniczne. Zachęcamy zatem do pobrania aktualizacji MB-CAD i katalogów oraz zapoznania się ze szczegółami wprowadzonymi do oferty i oprogramowania. Użytkownicy programu MB-SOFT (LogiKal) otrzymają te informacje bezpośrednio od firmy Orgadata."

Przypominamy jednocześnie o najbliższym szkoleniu z programu MB-SOFT (LogiKal), które odbędzie się w dniach 17-19 kwietnia 2013 r. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszenia na to szkolenie znajduje się tutaj