Pliki ALUPROF dostępne na platformie BIMOBJECT.COM

2018-04-17

Newsletter Aluprof

Jeżeli nie widzisz dobrze tego e-maila, zobacz go w przeglądarce.
17
kwietnia  2018
 
Pliki ALUPROF dostępne na platformie BIMOBJECT.COM


Mając  na celu zoptymalizowanie współpracy pomiędzy różnymi zespołami zaangażowanymi w proces projektowania budynku, Aluprof przedstawia modele swoich systemów  do projektowania aluminiowych okien, drzwi, fasad jak i przegród przeciwpożarowych na stronie bimobject.com. Przedsięwzięcie, jakim jest rozwój bibliotek BIM to kolejny krok umożliwiający różnym partnerom wspólną i bardziej efektywną współpracę przy projektowaniu budynku. 

Aktualnie pliki te dostępne są  w dwóch najbardziej popularnych programach, używanych w tej dziedzinie: AutoCad Revit i ArchiCad. Oprócz platformy bimobject  są one do pobrania także w naszym  Katalogu dla architektów oraz na innych platformach dedykowanych dla architektów,  takich jak archispace.com.  


Technologia BIM (Building Information Modeling) pozwala na nowoczesne podejście zarówno do samego procesu projektowania budynku, jego fazy realizacyjnej, jak i późniejszej eksploatacji. Pod tym pojęciem kryje się zarówno oprogramowanie do projektowania, jak i wirtualny model budynku, a także baza danych o inwestycji. Programy do projektowania w technologii BIM coraz częściej są stosowane zarówno przez biura architektoniczne, jak i przez firmy budowlane, gdyż skracają czas projektowania, pozwalają na przestrzenne przedstawienie całego obiektu, ułatwiają współpracę międzybranżową oraz wydatnie wpływają na optymalizację czasu i kosztów prowadzenia budowy. 

 
Użytkowników korzystających z platformy bimobject serdecznie zapraszamy na stronę z naszym firmowym profilem 
 
 
 
 
AKTUALNOŚCI
 
 
ALUPROF Partnerem Strategicznym IX Kongresu Stolarki Polskiej 
W dniach 17-18 maja 2018 roku w Grand Hotel Tiffi w Iławie obędzie się IX Kongres Stolarki Polskiej organizowany przez Związek Polskie Okna i Drzwi. Firma ALUPROF, europejski wiodący producent systemów aluminiowych dla budownictwa, prężnie działająca w branży i wspierająca inicjatywny służące jej dynamicznemu rozwojowi, została Partnerem Strategicznym tego wydarzenia. 

CZYTAJ WIĘCEJ
 
Okno przeciwpożarowe
MB-86EI - nowość w ofercie ALUPROF
Firma ALUPROF nieustannie rozwija swoją ofertę i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom projektantów i inwestorów. Najnowszy system przeciwpożarowy MB-86EI dedykowany jest do wykonywania okien otwieranych o klasie odporności ogniowej EI 30 wg normy EN 13501-2+A1. System MB-86EI jest połączeniem cech doskonałej jakości okna z właściwościami przegród przeciwpożarowych.

CZYTAJ WIĘCEJ
 
 
 
 
Biurowiec Bobrowiecka 8 - architektura klasyczna w służbie komfortu
Obiekt Bobrowiecka 8 w Warszawie to miejsce o charakterze dzielnicy, w którym dominujące znaczenie przypisuje się dwóm wartościom: sztuce i kulturze pracy. Ten elegancki biurowo-usługowy budynek zaprojektowany przez popularną pracownię JEMS Architekci to coś więcej niż tylko metry kwadratowe jako alternatywa dla biurowego zagłębia stolicy. To także tło dla większego zespołu urbanistycznego.

CZYTAJ WIĘCEJ
 
ALUPROF na targach POLYCLOSE 2018 w Belgii
W dniach 17-19 stycznia br. w Gandwie w Belgii już po raz 18 odbyła się jedna z najważniejszych imprez targowych w branży budowalnej Beneluksu – POLYCLOSE 2018, czyli Europejskie Targi Okien, Drzwi, Osłon Przeciwsłonecznych oraz Technologii Fasadowych.  Wśród wystawców po raz drugi pojawiła się firma ALUPROF. 

CZYTAJ WIĘCEJ
 
 
 
 
Wydawcą newslettera jest Aluprof S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Warszawska 153, zwany dalej Aluprof. Newsletter jest wysyłany przez Aluprof za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres użytkownika, w sposób cykliczny i bezterminowo w formie e-mail. Newsletter Aluprof ma charakter bezpłatny i jest dostępny dla każdego użytkownika poczty elektronicznej, który potwierdzi chęć otrzymywania newslettera. Newsletter Aluprof zawiera informacje dotyczące Aluprof. Zamówienie i potwierdzenie chęci subskrypcji newslettera następuje poprzez rejestrację odbiorcy jako użytkownika serwisów internetowych: strefa.aluprof.eu lub architekci.aluprof.eu, lub poprzez wprowadzenie swojego adresu e-mail na stronie internetowej www.aluprof.eu/kontakt. Rezygnacja subskrybenta z usługi newslettera następuje poprzez kliknięcie w odpowiedni link poniżej. Dane osobowe przetwarzane na potrzeby newslettera nie będą publikowane na stronach serwisu ani też ujawniane osobom trzecim oraz podawane są dobrowolnie w celu skorzystania z newslettera. Aluprof zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu świadczenia usługi newsletter. W przypadku zmiany regulaminu informacja taka zostanie przesłana poprzez e-mail. Aluprof ma prawo do usunięcia adresu e-mail dowolnego subskrybenta z listy użytkowników bez podania przyczyny. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania biuletynu kliknij: REZYGNUJĘ .