Nowości w ofercie

2017-10-16

Newsletter Aluprof

Jeżeli nie widzisz dobrze tego e-maila, zobacz go w przeglądarce.
16
października 2017
ALUPROF - Systemy Aluminiowe
TOP NEWS
 
Aluprof na targach BATIMAT w Paryżu
W dniach 06-10.11.2017 roku w Paryżu odbędzie się największe, a zarazem najważniejsze wydarzenie branży budowlanej we Francji - Międzynarodowe Targi Budowlane BATIMAT 2017. Wystawa, która ma swoje kolejne edycje nieprzerwanie od 1959 roku, corocznie gromadzi blisko 2,5 tysiąca wystawców i 350 000 zwiedzających z całego świata.
 
 
 
NOWOŚCI W OFERCIE
 
Większe gabaryty bram w systemach Aluprof
 
 
Moskitiera w zestawie rolet w „dowolnym” miejscu
 
 
 
NAJNOWSZE REALIZACJE
Hallett Point w Nowym Jorku w systemach Aluprof
Systemy:
MB-SE90 SG, MB-SR60N EFEKT,
MB-70SE
AKTUALNOŚCI
 
 
Nowe prowadnice dla systemów rolet
Firma Aluprof wprowadza do oferty dwie nowe prowadnice.  Prowadnica PK 53/120 stanowi rozszerzenie oferty o kolejny wymiar płetwy. Produkt ten zaprojektowany został   przede wszystkim z myślą o montażu wnękowym. Z kolei prowadnica PP 53/ODS/20 powstała z myślą o możliwości wykonania większego odsadzenia. 

Więcej informacji znajdą Państwo w Uproszczonej Karcie Katalogowej dostępnej w strefie autoryzowanej.

CZYTAJ WIĘCEJ
 
Rolki jezdne dla systemu bram garażowych BGR 
Z myślą o poprawie funkcjonalności systemu bram garażowych BGR, wprowadzono do oferty nowe rolki jezdne ER3. Dzięki ich zastosowaniu nie będzie konieczności rozkloszowywania prowadnicy. Proponowane rozwiązania posiada także mocniejszą i znacznie trwalszą konstrukcję od tego stosowanego do tej pory. Rolka może być nitowana zarówno od dołu, jak i od tyły pokrywy bocznej.

Więcej informacji znajdą Państwo w Uproszczonej Karcie Katalogowej dostępnej w strefie autoryzowanej.

CZYTAJ WIĘCEJ
 
 
 
 
Drugi wariant listwy dolnej dla systemu MPH
System moskitiery plisowanej MPH został rozbudowany o kolejny element. Drugi wariant listwy dolnej PDP MPH umożliwia jego przykręcenie, co  jest szczególnie pomocne w przypadku niestabilnego podłoża.

Zapraszamy do obejrzenia animacji dostępnej na naszym kanale 
 
 
Nowe pokrywy boczne dla system SP i SP-E
Z myślą o ułatwieniu serwisowania  rolet zewnętrznych w systemach podtynkowych SP i SP-E, firma Aluprof wprowadziła do oferty nowe rozwiązanie pokryw bocznych. Ze względu na ich specjalną konstrukcję wyeliminowano konieczność nitowania płytki dystansującej SPD do pokrywy. Obecnie stosowana wersja pokryw bocznych będzie dostępna do wyczerpania zapasów.
 
 
 
Uszczelka do skrzynek aluminiowych US/S
W celu dodatkowego doszczelnienia zespołu moskitiery zwijanej w rolecie z tyłem skrzynki wprowadzono do oferty nową uszczelkę US/S. Ta niewielka modyfikacja gwarantuje całkowitą ochronę wnętrza przed dostępem owadów.  

Więcej informacji w Uproszczonej Karcie Katalogowej dostępnej w strefie autoryzowanej.

CZYTAJ WIĘCEJ 
 
Edycja jesienna szkoleń cyklicznych
Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w jesiennej edycji szkoleń cyklicznych, które odbędą się w Zakładzie Aluprof w Opolu. Kolejne seminarium odbędzie się w dniach 23-26.10.2017.

Pełen harmonogram znajdą Państwo na naszej  stronie. 

Zapraszamy
 
 
 
Wydawcą newslettera jest Aluprof S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Warszawska 153, zwany dalej Aluprof. Newsletter jest wysyłany przez Aluprof za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres użytkownika, w sposób cykliczny i bezterminowo w formie e-mail. Newsletter Aluprof ma charakter bezpłatny i jest dostępny dla każdego użytkownika poczty elektronicznej, który potwierdzi chęć otrzymywania newslettera. Newsletter Aluprof zawiera informacje dotyczące Aluprof. Zamówienie i potwierdzenie chęci subskrypcji newslettera następuje poprzez rejestrację odbiorcy jako użytkownika serwisów internetowych: strefa.aluprof.eu lub architekci.aluprof.eu, lub poprzez wprowadzenie swojego adresu e-mail na stronie internetowej www.aluprof.eu/kontakt. Rezygnacja subskrybenta z usługi newslettera następuje poprzez kliknięcie w odpowiedni link poniżej. Dane osobowe przetwarzane na potrzeby newslettera nie będą publikowane na stronach serwisu ani też ujawniane osobom trzecim oraz podawane są dobrowolnie w celu skorzystania z newslettera. Aluprof zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu świadczenia usługi newsletter. W przypadku zmiany regulaminu informacja taka zostanie przesłana poprzez e-mail. Aluprof ma prawo do usunięcia adresu e-mail dowolnego subskrybenta z listy użytkowników bez podania przyczyny. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania biuletynu kliknij: REZYGNUJĘ .