Elektroniczne składanie zamówień – nowoczesne, szybkie, wygodne

2015-07-14

Zachęcamy Państwa do korzystania z modułu zamówień elektronicznych w programie MB-CAD.  Wymaga on jedynie krótkiej konfiguracji, a jego codzienna obsługa nie stanowi żadnego problemu dla użytkowników naszego oprogramowania i nie trwa dłużej, niż składanie zamówień w postaci wydruków przesłanych pocztą e-mail lub faksem. Tutaj znajduje się krótka instrukcja obsługi tego modułu.

Zachęcamy także do korzystania ze sklepu internetowego ALUPROF, dostępnego z poziomu strony internetowej www.aluprof.eu w sekcji "E-Sklep". Składanie zamówień jest w nim równie proste, jak w module zamówień elektronicznych w MB-CAD, wystarczy się zalogować.

Używanie elektronicznych narzędzi do obsługi zamówień to nie tylko kwestia stosowania nowoczesnych standardów prowadzenia biznesu, ale także wygoda i realne korzyści. Zdecydowanie usprawnia ono zarówno generowanie zamówień, jak i przyjmowanie ich oraz przetwarzanie w systemie informatycznym ALUPROF,  co jest szczególnie istotne w obecnym okresie. Docelowo planujemy do końca 2015 roku przejść wyłącznie na elektroniczną formę przyjmowania zamówień.

Szczegółowych informacji o korzystaniu z modułu zamówień elektronicznych w programie MB-CAD oraz E-Sklepu udzielają służby handlowe w Bielsku-Białej.