Noworoczne nowości

2018-02-07

Newsletter Aluprof

Jeżeli nie widzisz dobrze tego e-maila, zobacz go w przeglądarce.
7
luty 2018
ALUPROF - Systemy Aluminiowe
 
TOP NEWS
 
Aplikacja mobilna Aluprof

Z myślą o swoich klientach firma Aluprof przygotowała nowoczesne narzędzie, które umożliwia swobodne korzystanie z zasobów strefy autoryzowanej z poziomu smartfona lub tabletu.

Aplikacja mobilna Aluprof jest przeznaczona dla klientów systemów budowlanych, klientów systemów roletowych, a także architektów. Pozwala ona także na dostęp w trybie offline do wszystkich kluczowych zasobów Aluprof, a w tym: bazy plików, materiałów informacyjno-technicznych oraz aktualności.

Co można zyskać korzystając z aplikacji mobilnej Aluprof Mobile?

 
  • szybki dostęp do Strefy Autoryzowanej obsługiwanej do tej pory wyłącznie z poziomu komputer
  • możliwość pobierania materiałów informacyjno-technicznych Aluprof i korzystanie z nich przebywając offiline
  • bieżące informacje  o wszelkich zmianach w ofercie dzięki dostępowi do newslettera z powiadomieniami w opcji Push
  • dostęp do materiałów w wersjach językowych PL, EN, DE, FR, NL, CZ
  • powiadomienia o wszystkich aktualizacjach
  • możliwość przeglądania aktualnych i archiwalnych mailingów
  • szybki dostęp do serwisów społecznościowych Aluprof jak You Tube czy Facebook 
Aplikacja Aluprof Mobile dostępna jest jest na smartfony i tablety z systemam Android, iOS oraz Windows. Zapraszamy do korzystania
 
 
 
 
NAJNOWSZE REALIZACJE
Hallett Point w Nowym Jorku w systemach Aluprof
Systemy:
MB-SE90 SG, MB-SR60N EFEKT,
MB-70SE
AKTUALNOŚCI
 
 
ALUPROF na targach POLYCLOSE 2018 w Belgii
Ogłaszamy zimową promocję na wypełnienia drzwi panelowych serii AD.
Do 31 marca 2018 r wybrane panele w wersji dwustronnie zlicowanej (typu "Exclusive") będą oferowane w cenach paneli zlicowanych jednostronnie (typu "Classic").

CZYTAJ WIĘCEJ
 
E-KATALOG
Firma Aluprof  z myślą o ułatwieniu pracy wszystkim Partnerom Handlowym  uruchomiła wersję elektroniczną Katalogu Systemów Rolet, Bram i Moskitier. E-KATALOG to miejsce, gdzie w łatwy i szybki można znaleźć poszukiwany asortyment wraz ze wszystkimi niezbędnymi informacjami. Rozbudowany system filtrów pozwala na wyszukiwanie produktów po nazwie, rodzaju produkty czy nazwie katalogowej  jak również sprawdzać dostępne kolory. Dzięki opcji „pobierz materiały” istnieje możliwość zapisania wybranej treści do pliku pdf i wydrukowania. +Mamy nadzieję, że ta nowoczesna forma znacznie ułatwi Państwu codzienną pracę.

Zapraszamy do korzystania z E-KATALOGU 


CZYTAJ WIĘCEJ
 
 
 
 
Nowość w pokrywach bocznych BS 45/350
W celu ułatwienia prefabrykacji systemu bram garażowych BGR wprowadzono do sprzedaży pokrywy boczne w komplecie z rolką. Wystarczy ją wkręcić do boku w wyznaczonym miejscu, gdzie znajduje się nagwintowany otwór.  Dzięki temu nie ma konieczności wiercenia otworów i nitowania jak to było w przypadku ER2. Ponadto nowe rozwiązanie eliminuje potrzebę rozkroszowania prowadnicy. Pancerz dzięki właściwie dobranemu kątowi natarcia z możliwie najmniejszym tarciem ślizga się po rolce wchodząc w prowadnice. Nowy produkt znajdą Państwo w Katalogu Systemów Rolet, Bram i Moskitier 2018 pod oznaczeniem 
BS 45/K/ER/350 
 
 
Prowadnice PP 66 i PP 75 z dodatkową szczotką
Firma Aluprof wprowadziła do oferty nowe prowadnice PP 66 i PP 75GS z dodatkową komorą na uszczelkę szczotkową. Rozwiązanie to ma na celu doszczelnienia połączenia prowadnicy z pancerzem oraz dodatkowego wygłuszenia systemu. Producent rolet ma możliwość zastosowania szczotki 
z dowolnej lub z obu stron. Stara wersja prowadnic będzie dostępna na magazynie do wyczerpania zapasów.
 
 
 
Nowy rozmiar skrzynki dla systemu SP
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów poszerzony został obecny asortyment skrzynek w systemie podtynkowym SP o nowy rozmiar skrzynki wielkości 150mm. Ponadto w ofercie Aluprof dostępne są ponadto skrzynki w rozmiarach: 137, 165, 180 oraz 205 mm. 
 
Nowe gabaryty systemu MRSZ
System moskitiery ramkowej stałej przeznaczony do zlicowanych okien aluminiowych  przeszedł niewielką modernizację.  Dzięki wydłużeniu profilu ramy możliwe jest  wykonania większych gabarytów moskitier:


2m x 2m - bez profilu łączącego
2m x 3m - z profilem łączącym
 
 
 
Rączka aluminiowa do listew dolnych 
Rozwiązanie dedykowane do bram i rolet sterowanych ręcznie na sprężynie, które ma na celu poprawę komfortu użytkowania. Nowa rączka RLD/ALU jest wykonana z aluminium, co gwarantuje jej trwałość. Ponadto nowy produkt dostępny jest w trwała szerszej gamie kolorystycznej (niż obecna RLD/A wykonana z PCV).
 
Nowy kolor profilu bramowego PA77  
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma Aluprof rozszerzyła kolorystykę profili bramowych o nowy, modny odcień. Nowy kolor chartwell green (x=71) dostępny jest dla profili bramowych PA77.
 
 
 
 
Wydawcą newslettera jest Aluprof S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Warszawska 153, zwany dalej Aluprof. Newsletter jest wysyłany przez Aluprof za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres użytkownika, w sposób cykliczny i bezterminowo w formie e-mail. Newsletter Aluprof ma charakter bezpłatny i jest dostępny dla każdego użytkownika poczty elektronicznej, który potwierdzi chęć otrzymywania newslettera. Newsletter Aluprof zawiera informacje dotyczące Aluprof. Zamówienie i potwierdzenie chęci subskrypcji newslettera następuje poprzez rejestrację odbiorcy jako użytkownika serwisów internetowych: strefa.aluprof.eu lub architekci.aluprof.eu, lub poprzez wprowadzenie swojego adresu e-mail na stronie internetowej www.aluprof.eu/kontakt. Rezygnacja subskrybenta z usługi newslettera następuje poprzez kliknięcie w odpowiedni link poniżej. Dane osobowe przetwarzane na potrzeby newslettera nie będą publikowane na stronach serwisu ani też ujawniane osobom trzecim oraz podawane są dobrowolnie w celu skorzystania z newslettera. Aluprof zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu świadczenia usługi newsletter. W przypadku zmiany regulaminu informacja taka zostanie przesłana poprzez e-mail. Aluprof ma prawo do usunięcia adresu e-mail dowolnego subskrybenta z listy użytkowników bez podania przyczyny. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania biuletynu kliknij: REZYGNUJĘ .