Aktualizacja oprogramowania i katalogów

2013-10-31
Dostępna jest aktualizacja oprogramowania kalkulacyjnego MB-CAD i MB-SOFT oraz katalogów, obejmująca szereg nowości i zmian zarówno w zakresie systemów okienno-drzwiowych, jak i fasadowych.

Wśród wprowadzonych nowości są m.in.:

- system stałych i otwieranych ścian działowych MB-EXPO
- system okiennic MB-SUNSHADES
- okno zintegrowane
MB-SR50N IW możliwe do wpięcia w fasady MB-SR50N, MB-SR50N HI+ oraz MB-SR50N EFEKT

Aktualizacją objęte zostały także okucia: wprowadzono nowe zawiasy ukryte DrHahn VL band, nowe lub zmienione elementy pojawiły się także w zakresach okuć serii  Roto Designo, Siegenia-Aubi Axxent i Wilka;


W autoryzowanej strefie naszej strony internetowej, w  sekcji MB-CAD znajduje się szczegółowy spis nowości i zmian w oprogramowaniu. W sekcji "Najnowsze wiadomości" na stronie głównej strefy znajdą Państwo natomiast szerszą informację na temat nowości i zmian w katalogach systemowych. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z tymi informacjami oraz zaktualizowania programów i dokumentacji Aluprof używanych w Państwa Firmie.

Uwaga: aktualna wersja programu MB-CAD ma oznaczenie 3.31.2.
Osoby korzystające z  wersji wcześniejszych prosimy o obowiązkową aktualizację programu, związaną z wprowadzoną ostatnio istotną poprawką.


Użytkownicy programu MB-SOFT (LogiKal) informację o zakresie zmian i możliwości pobrania jego aktualizacji powinni otrzymać bezpośrednio z firmy Orgadata.