Nowości w systemach rolet i bram

2013-02-26
Wzbogacając ofertę sprzedaży o pancerz systemu s_onro, proponujemy produkt cieszący się dużą popularnością. System ten jest doskonałym rozwiązaniem, które spełnia funkcję chroniącą wnętrze pomieszczenia przed słońcem jednocześnie gwarantującą transparentność jak również odpowiednią cyrkulację powietrza. Nowoczesny kształt profili pełni dodatkowo rolę elementu dekoracyjnego. Pancerz z profili systemu s_onro bez żadnych przeszkód współpracuje z wszystkimi naszymi systemami roletowymi przy obsłudze indywidualnej bądź z wykorzystaniem siłowników. Pancerze dostępne są w kolorach: biały, srebrny, szary, szary antracyt.


Wprowadzone wzmocnienie pokrywy rewizyjnej (WZ 90 PR) dla systemów podtynkowych SP oraz SP-E znacznie zmniejsza, a wręcz nawet eliminuje problem ugięcia pokrywy rewizyjnej. Jego zastosowanie nie wpływa na nawojowość pancerza w skrzynce jak również nie stanowi przeszkody przy przeprowadzaniu serwisu. Sam sposób montażu bądź demontażu jest bardzo łatwy. Wzmocnienie jest dostępne dla skrzynek o wielkości: 165, 180 oraz 205.


Poszerzając nasz asortyment o nakładki N/PP 66 do prowadnic PP 66 dajemy szansę utrzymania pełnej estetyki dla rolet w systemach: SKO, SKO-P, SKP w przypadku wykorzystania większych profili. Zaokrąglony kształt nakładki doskonale harmonizuje się z owalnymi kształtami skrzynek. Dzięki połączeniu z wykorzystaniem płytki zatrzaskowej sam montaż nakładki jest wyjątkowo prosty.