E-biuletyn informacyjny dla firm współpracujących 08 września 2006

2006-09-08

Nowy system drzwi izolowanych termicznie MB-59SE

Z godnie z wcześniejszymi zapowiedziami wprowadzamy do oferty nowy, ekonomiczny system drzwi izolowanych termicznie. Bazuje on na coraz bardziej popularnym rozwiązaniu MB-59S, pozwala wykonywać konstrukcje o prostej i szybkiej technologii montażu przy obniżonych kosztach zakupu materiału.

 Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu w dn. 28-09-2006, podczas którego będą Państwo mieli możliwość zapoznania się z ww. rozwiązaniem. Ceny poszczególnych elementów są już zawarte w aktualnym cenniku, katalog oraz uzupełnienie programu MB-CAD zostaną zaprezentowane przez nas podczas szkolenia, w autoryzowanej strefie naszej strony internetowej materiały te znajdą się po szkoleniu. 

UWAGA! Szkolenie z zakresu nowych rozwiązań: MB-59SE, MB-WG60 i MB-70CW

W dniu 28 września (czwartek) odbędzie się szkolenie z zakresu nowości: MB-59SE oraz MB-WG60 (ogrody zimowe). W jego ramach przedstawimy Państwu jednoczesnie możliwości nowego programu MB-3D oraz MB-CAD w zakresie obsługi nowych systemów. Zaprezentujemy również wprowadzany obecnie system ściany osłonowej na bazie okien MB-70CW (tzw. zimno-ciepła). Miejscem szkolenia będzie sala konferencyjna w budynku Metalplast-Bielsko S.A. w Bielsku-Białej. Rozpocznie się ono o godz. 9:00.

Wszystkie osoby  zainteresowane uczestnictwem prosimy o informowanie nas o tym najlepiej zwrotną pocztą e-mail  (z podaniem nazwy firmy i określeniem liczby osób, które planują uczestnictwo). Zgłoszenia na szkolenie rejestrujemy do 25 września.

Nowa aprobata systemu przegród przeciwpożarowych MB-78EI

W związku z wydaniem znowelizowanej aprobaty nr AT 15-6006/2006 na elementy systemu przegród przeciwpożarowych z drzwiami MB-78EI możliwości konstrukcji tego systemu oraz zakres stosowanych w nim akcesoriów i wypełnień zostały znacznie poszerzone. Wśród nowości objętych aprobatą są m.in. konstrukcje łukowe, zwiększenie maksymalnej wysokości zabudowy oraz wymiarów stosowanych szyb ogniochronnych, poszerzenie gamy rozwiązań połączeń kątowych. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat nowej aprobaty, znajdą je Pańtwo tutaj.