Moskitiery Aluprof do zadań specjalnych

2018-05-08
Jeżeli nie widzisz dobrze tego e-maila, zobacz go w przeglądarce.
8
maja 2018

Moskitiery do zadań specjalnych

Moskitiery ramkowe stanowią niezwykle funkcjonalną, a zarazem estetyczną osłonę przed insektami. Najczęściej stosowane są w pomieszczeniach, które potrzebują szczególnej ochrony jak, sypialnia, łazieka czy pokoj dzięcy. Z myślą o zapewnieniu najwyższego komfortu, firma Aluprof wprowadziła do oferty moskitier ramkowych stałych nową gamę siatek przeciwinsektowych, które dzięki swoim właściwościom na pewno zaspokoją potrzeby użytkowników...
AKTUALNOŚCI
ALUPROF Partnerem Strategicznym IX Kongresu Stolarki Polskiej
NAJNOWSZY OBIEKT
Biurowiec Bobrowiecka 8 - architektura klasyczna w służbie komfortu
Systemy: MB-86, MB-SR50N HI+,
MB-SR50N PL
NAJNOWSZE W OFERCIE
Boczki dla systemów SRT w kolorach drewnopodobnych
Odpowiadając na potrzeby rynku, firma Aluprof S.A. zakupiła specjalny park maszynowy, który umożliwia nanoszenie na osłonki pokryw bocznych OPB FLAT i OPB SPACE specjalnej struktury folii dający efekt drewnopodobny. Na chwilę obecną w ofercie dostępne dla Państwa będą kolory: winchester oraz złoty dąb. W niedalekiej przyszłości dostępny będzie również orzech.
SRT w kolorze szary antracyt
Z uwagi na dużą popularność jaką cieszy się ostatnio kolor szary antracyt, firma Aluprof postanowiła wzbogacić ofertę komponentów w zakresie systemów rolet tekstylnych SRT o ten właśnie odcień. Dzięki temu wszystkie widoczne elementy zarówno aluminiowe jak i tworzywowe w systemach SRT FLAT, SPADE i FREE będą dostępne w kolorze 23.
Ślizg SL ER3 do nowych pokryw bocznych BS 45 / K / ER / 350
W ramach uzupełnienia asortymentu nowych pokryw bocznych BS 45/K/ER/350 wprowadzonych do sprzedaży w marcu br., w ofercie Aluprof pojawił się ślizg SL ER3. Ten dodatkowy element ma za zadanie jeszcze lepiej naprowadzać pancerz bramy w prowadnice, służyć niejako jako kontra.
Nowa prowadnica PPV FLAT
W ramach systemu roletek materiałowych SRT FLAT wprowadzono do oferty nową prowadnicę, która wyposażona jest w specjalną stopkę ułatwiającą montaż na listwie przyszbowej. Nowe rozwiązanie dostępne jest w pełnej gamie kolorystycznej przeznaczonej dla system SRT FLAT.
BWS/A nowa wersja wieszaka bezinwazyjnego
W ofercie mogą Państwo znaleźć już nową wersję wieszaka inwazyjnego, który został wzbogacony o specjalnie uchwyty na kabel siłownika. Nowy asortyment jest kompatybilny z napędami typu YYGL35, YYGL45, DM35, DM45 oraz pokrywami bocznymi ze stopka typu 1.
Nowe wielkości zaczepów do MRS
W celu umożliwienia montażu systemów moskitiery ramkowej stałej MRS na oknach, gdzie zastosowano szersze profile, rozszerzono ofertę zaczepów o pięć nowych rozmiarów: 18,21,25,28,32.
OXIMO WIREFREE
Firma Aluprof wzbogaciła swoją ofertę o silnik radiowy serii OXIMO WIREFREE firmy, który jest dostępny w sprzedaży w zestawie z baterią oraz panelem solarnym. Główną zaletą zastosowania tego typu napędu jest brak konieczności wiercenia ścian i doprowadzania zasilania do rolety. Zwłaszcza ta pierwsza kwestia jest niezwykle istotna w przypadku domów energooszczędnych i pasywnych. Silnik OXIMO WIREFREE współpracuje ze wszystkimi nadajnikami Somfy RTS.
Profil bazowy PDS MPH
Do oferty wprowadzony został kolejny wariant profilu bazowego dla systemu mositiery plisowanej MPH. Rozwiązanie to zostało zaprojektowane przede wszytskim z myślą o montażach moskitier na podłożach o kącie pochyły 5-7 stopni. Dotyczy to głównie parapetów czy progów HST.
Druga wersja profilu naciągu moskitiery MPH
Oferta elementów konstrukcyjnych systemu MPH została wzbogacona o drugi wariant profilu naciągu moskitiery PNZ MPH. Nowe rozwiązanie w przeciwieństwie do dotychczas stosowanej wersji jest wklikiwane w zatrzaski ZS MPH a nie wklejane. Wprowadzony element znacznie usprawnia montaż oraz serwis moskitiery na ramie okna oraz łatwy demontaż systemu MPH na zimę.
Narożnik do systemu MPH
Z myślą o trudniejszych przypadkach montażowych, firma Aluprof wprowadziła do oferty specjalny narożnik KT MPH/18. Nowe rozwiązanie umożliwia cięcie prowadnicy PP MPH pod kątem 90 stopni oraz montaż moskitiery plisowanej tylko z prowadnicą górną (konfiguracja z PPMO53)
Wydawcą newslettera jest Aluprof S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Warszawska 153, zwany dalej Aluprof. Newsletter jest wysyłany przez Aluprof za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres użytkownika, w sposób cykliczny i bezterminowo w formie e-mail. Newsletter Aluprof ma charakter bezpłatny i jest dostępny dla każdego użytkownika poczty elektronicznej, który potwierdzi chęć otrzymywania newslettera. Newsletter Aluprof zawiera informacje dotyczące Aluprof. Zamówienie i potwierdzenie chęci subskrypcji newslettera następuje poprzez rejestrację odbiorcy jako użytkownika serwisów internetowych: strefa.aluprof.eu lub architekci.aluprof.eu, lub poprzez wprowadzenie swojego adresu e-mail na stronie internetowej www.aluprof.eu/kontakt. Rezygnacja subskrybenta z usługi newslettera następuje poprzez kliknięcie w odpowiedni link poniżej. Dane osobowe przetwarzane na potrzeby newslettera nie będą publikowane na stronach serwisu ani też ujawniane osobom trzecim oraz podawane są dobrowolnie w celu skorzystania z newslettera. Aluprof zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu świadczenia usługi newsletter. W przypadku zmiany regulaminu informacja taka zostanie przesłana poprzez e-mail. Aluprof ma prawo do usunięcia adresu e-mail dowolnego subskrybenta z listy użytkowników bez podania przyczyny. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania biuletynu kliknij: REZYGNUJĘ .