E-biuletyn ALUPROF SA dla firm współpracujących

2008-10-03
Nowy cennik systemów budowlanych oraz cennik gięcia profili
W ślad za biuletynem z 17 września przypominamy, że od 6 października 2008 będzie obowiązywał nowy cennik kształtowników, okuć oraz akcesoriów systemów budowlanych Aluprof a także nowy cennik systemu MB-78EI. Zmianom ulega również cennik gięcia profili. Cenniki te są już umieszczone w autoryzowanej strefie naszej strony www.

Aktualizacja oprogramowania MB-CAD / Logikal
Zachęcamy Państwa do zaktualizowania oprogramowania kalkulacyjnego. Od dziś dostępna jest aktualizacja MB-CAD, która oprócz nowego cennika zawiera m.in. nowe produkty i modyfikację systemu MB-70. Użytkownicy programu Logikal w dn. 6-10-2008 będą mogli pobrać aktualizację programu ze strony internetowej jego dystrybutora. 

Systemy o wysokiej izolacyjności termicznej MB-70 HI, MB-70US HI oraz MB-70CW HI
Odpowiadając na stale rosnące zapotrzebowanie na wyroby budowlane o wysokiejizolacyjności termicznej opracowane zostały systemy okienno-drzwiowe z przegrodą termiczną MB-70HI, MB-70US HI oraz ściana osłonowa na bazie okien MB-70CW HI. Wszystkie profile zespolone wchodzące w skład systemów „HI” posiadają specjalne elementy podnoszące izolację termiczną. Konstrukcje te charakteryzują się bardzo niskimi wartościami współczynnika przenikania ciepła Uf. Izolacyjność termiczna ram tych systemów jest znacznie większa niż izolacyjność ram systemów bazowych.  Zachęcamy do zapoznania się z nowymi rozwiązaniami – katalog MB-70 HI zawierający ww. serię produktów jest już dostępny w  autoryzowanej strefie naszej strony internetowej, obejmuje je także obecna aktualizacja oprogramowania.

Obsługa klientów regionu północno-wschodniego
Informujemy, że od października 2008 obsługą klientów w regionie północno-wschodnim zajmuje się wyłącznie Pan Mariusz Różański. P. Dariusz Mularczyk  działający dotychczas także w tym regionie obecnie prowadzi obsługę klientów zagranicznych.