Aktualizacja katalogów i oprogramowania

2015-12-09

Informujemy o aktualizacji katalogów systemów budowlanych ALUPROF oraz oprogramowania kalkulacyjnego MB-CAD i MB-SOFT (LogiKal) w okresie październik-listopad 2015 r. Oprócz przedstawionego w naszym biuletynie z 24 listopada 2015 r. nowego systemu drzwi podnoszono-przesuwnych MB-59HS do naszej oferty został wprowadzony szereg innych nowości, m.in.:
- nowe okucia okienne i drzwiowe: zawiasy Simonswerk i zamki Fuhr do wysokich skrzydeł, okucia Romb TAKT150 do skrzydeł uchylnych, i inne,  
- szereg nowych kształtowników: np. nowe profile wzmocnione w MB-60, MB-70 i MB-86, nowe ościeżnice odsadzone w MB-86 oraz nowa ościeżnica fasadowa MB-86US do ściany MB-SR50N EFEKT
- rozszerzono możliwości stosowania ukrytego drenażu w oknach,
- zwiększył się także zakres dostępnych konstrukcji antywłamaniowych o fasady systemu MB-TT50

Szczegółowe informacje o nowościach znajdują się w autoryzowanej strefie naszej strony internetowej. Zachęcamy do zapoznania się z nimi oraz do bieżącej aktualizacji katalogów i oprogramowania.


Zmiany w okuciach drzwiowych WALA

Informujemy jednocześnie o zmianach w zakresie okuć drzwiowych WALA:
- zmianie uległ sposób kompletacji elementów antab ww firmy, wg którego zakończenia antab znajdują się obecnie w komplecie z antabą w danym kolorze, a mocowanie występuje osobno. Dla niektórych antab opisanych w katalogu do ich typoszeregu dodano kody dla nowych długości tych elementów. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w katalogu „Okucia”
- zmianie ulega powłoka lakieru na ryglach oraz „języczki”. Z dotychczasowego lakieru w macie nastąpiło przejście na lakier w strukturze, czyli o odczuwalnej w dotyku chropowatej powłoce.