Nowa strefa autoryzowana strony internetowej ALUPROF

2013-08-01
Informujemy o uruchomieniu nowej strefy autoryzowanej naszej strony internetowej. Ma ona własny adres: https://strefa.aluprof.eu i posiada szereg zalet, m.in. przejrzystą i wygodną w użytkowaniu strukturę zasobów, sygnalizowanie najświeższych materiałów i aktualizacji na głównej stronie oraz pobieranie większej ilości plików w postaci spakowanych paczek zip.

Zachęcamy Państwa do wejścia do nowej strefy i sprawdzenia, czy zakres materiałów, jakie są w nim dla Państwa widoczne jest prawidłowy. Dane do logowania pozostają bez zmian. W razie potrzeby można skorzystać z funkcji dostępnej pod poleceniem "Przypomnij hasło".  Prosimy o zapoznanie się z krótką informacją i instrukcją używania nowej strefy, dostępną po zalogowaniu.

Informujemy jednocześnie, że przez pewien okres przejściowy będzie dostępna zarówno nowa, jak i stara strefa autoryzowana (pod adresem http://old.aluprof.eu/sauth).

Wszelkie uwagi dotyczące nowej strefy autoryzowanej prosimy kierować drogą e-mail: pod adres: djagiello@grupakety.com lub pod nr tel. 77 / 408 65 20