Nowości w systemach rolet i bram

2013-02-19
Na naszej stronie dostępna jest już nowa aktualna wersja KATALOGU SYSTEMÓW ROLET I BRAM na rok 2013. Serdecznie wszystkich zapraszamy na zapoznanie się z naszą ofertą.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, opracowaliśmy skrzynki systemu adaptacyjnego OWAL o większych gabarytach z przeznaczeniem dla bram garażowych zwijanych. W naszej ofercie systemowej pojawiły się trzy wielkości skrzynek: 230, 250 oraz 300. Skrzynki są dostępne w dowolnym kolorze palety RAL, dlatego z łatwością będą mogły komponować się z elewacją budynku, jak również będą doskonałym uzupełnieniem rolet w systemie owalnym.

Z początkiem roku w ofercie pojawiły się dwie nowe prowadnice w systemie SKT OPOTERM: prowadnica aluminiowa mini (PPDA 60/12) oraz prowadnica aluminiowa maxi (PPDA 60/17). Prowadnice te są aluminiowym odpowiednikiem prowadnic PVC, w związku z tym istnieje możliwość wykorzystania istniejących zatyczek prowadnicy oraz występuje współpraca prowadnic ze stopką pokryw bocznych jak również ścianką podziałową. Nowe prowadnice mogą być anodowane bądź malowane proszkowo na dowolny kolor. Współpraca rolet w systemie SKT OPOTERM wraz z oknami aluminiowymi będzie znacznie bardziej dopasowana, gdyż ułatwi bezproblemowe zachowanie tej samej kolorystyki zarówno ramy okiennej jak i prowadnic.