Znamy laureatów konkursu „Obiekt Roku w systemach ALUPROF”!

2016-09-14
14
września 2016
ALUPROF - Systemy Aluminiowe
TOP NEWS
 
 
Znamy laureatów konkursu „Obiekt Roku w systemach ALUPROF”!
9 września 2016 roku poznaliśmy laureatów konkursu architektonicznego „Obiekt Roku w systemach ALUPROF. Zdobywcę pierwszej nagrody w wysokości 50 000 PLN, czyli budynek Royal Wilanów powstały w pracowni JEMS Architekci oraz wyróżnienie za drugie i trzecie miejsce przedstawiono podczas wieczornej uroczystej Gali w Hotelu Warszawianka w Jachrance pod Warszawą. Wspólną celebrację umilił występ gwiazdy wieczoru – Nataszy Urbańskiej i Teatru Buffo. Galę poprzedziła zaś I Międzynarodowa Konferencja „Systemy aluminiowe w architekturze miast przyszłości”... 
 
 
 
NOWOŚCI W OFERCIE
 
MB-FERROLINE
nowy system okien
o wąskich profilach
od Aluprof
 
Nowy profil kratowy PEKO 80
Rodzina profili kratowych firmy Aluprof została poszerzona o nowy profil PEKO 80
 
 
NAJNOWSZE REALIZACJE
PROXIMO – gwiazda wśród biurowców w systemach Aluprof
Warszawa, Polska
Systemy:
Systemy: MB-SR50N HI+, MB-SR50N EFEKT, MB-86SI, MB-DPA i MB-SUNPROF
AKTUALNOŚCI
 
 
Rekordowy drugi kwartał ALUPROF
ALUPROF S.A., odnotował wzrost sprzedaży w drugim kwartale br. w wysokości 18 proc. względem analogicznego okresu w roku ubiegłym.
  ALU-EDUKATOR 2016
ALU-EDUKATOR 2016
szkolenie z cyklu ALU-EDUKATOR w zakresie nowości w ofercie systemów okienno-drzwiowych i fasadowych
 
 
 
Przebadana fasada ppoż
Aluprof jako pierwsza firma w Polsce przebadał fasadę z połączeniami kątowymi
 
Modernizacja Systemu Rolet Nadstawnych SKT OPOTERM
Firma Aluprof S.A. wzbogaciła swoją ofertę o nowe elementy konstrukcyjne dla systemu rolet nadstawnych SKT Opoterm
 
 
 
Wydawcą newslettera jest Aluprof S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Warszawska 153, zwany dalej Aluprof. Newsletter jest wysyłany przez Aluprof za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres użytkownika, w sposób cykliczny i bezterminowo w formie e-mail. Newsletter Aluprof ma charakter bezpłatny i jest dostępny dla każdego użytkownika poczty elektronicznej, który potwierdzi chęć otrzymywania newslettera. Newsletter Aluprof zawiera informacje dotyczące Aluprof. Zamówienie i potwierdzenie chęci subskrypcji newslettera następuje poprzez rejestrację odbiorcy jako użytkownika serwisów internetowych: strefa.aluprof.eu lub architekci.aluprof.eu, lub poprzez wprowadzenie swojego adresu e-mail na stronie internetowej aluprof.eu/kontakt. Rezygnacja subskrybenta z usługi newslettera następuje poprzez kliknięcie w odpowiedni link poniżej. Dane osobowe przetwarzane na potrzeby newslettera nie będą publikowane na stronach serwisu ani też ujawniane osobom trzecim oraz podawane są dobrowolnie w celu skorzystania z newslettera. Aluprof zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu świadczenia usługi newsletter. W przypadku zmiany regulaminu informacja taka zostanie przesłana poprzez e-mail. Aluprof ma prawo do usunięcia adresu e-mail dowolnego subskrybenta z listy użytkowników bez podania przyczyny. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania biuletynu kliknij: REZYGNUJĘ .