Aluprof Outlet - nowa platforma zakupowa

2019-03-11

Newsletter Aluprof

 
Jeżeli nie widzisz dobrze tego e-maila, zobacz go w przeglądarce.
11
marca 2019

Aluprof Outlet - nowa platforma zakupowa
 

Pragniemy poinformować, że na stronie internetowej www.aluprof.eu uruchomiliśmy platformę sprzedażową
https://outlet-aluprof.grupakety.com, na której możecie Państwo kupić nasze produkty po okazyjnych cenach. Platforma będzie dostępna od dnia 12.03.2019.

W Aluprof Outlet będą sprzedawane kształtowniki, okucia, końcówki serii itp. Oferta będzie stale aktualizowana, dlatego też zachęcamy Państwa do częstego odwiedzania naszej strony.
Ilość oferowanych produktów jest ograniczona.
Życzymy udanych zakupów i wielu wykorzystanych okazji !!!

CZYTAJ WIĘCEJ

AKTUALNOŚCI
 
 
„DIAMENT FORBESA 2019” DLA ALUPROF!
Redakcja polskiej edycji miesięcznika „Forbes” ogłosiła ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Wśród laureatów prestiżowych „Diamentów Forbesa 2019” nie mogło zabraknąć firmy Aluprof. To kolejny ważny tytuł dla marki z Bielska-Białej.
 
Aluprof z dwoma prestiżowymi tytułami na Gali Builder Awards!
Już po raz 16 podczas Gali Builder Awards przyznano wyróżnienia dla najlepszych firmy i menedżerów z branży budowlanej. Tegoroczna edycja okazała się wyjątkowa dla marki Aluprof. Spółkę z Bielska-Białej nagrodzono tytułem „Budowlana Firma Roku”, a jej Prezes, Tomasz Grela, został uhonorowany tytułem „Osobowość Branży”.
 
 
 
ALUPROF WŚRÓD 100 NAJLEPSZYCH PRACODAWCÓW W POLSCE!

Polski producent systemów aluminiowych zajął 32. miejsce w rankingu stu najlepszych pracodawców opublikowanym przez Rzeczpospolitą. Firma z Bielska-Białej w ciągu ostatnich trzech lat zwiększyła zatrudnię o ponad 26%. Dziś w czterech zakładach produkcyjnych pracuje ponad 2200 osób. W planach na 2019 są kolejne nowe zatrudnienia.

CZYTAJ WIĘCEJ
 
ALUPROF PERŁĄ POLSKIEJ GOSPODARKI!

Spółka z Bielska-Białej została wyróżniona w XVI edycji Rankingu Perły Polskiej Gospodarki. Firma Aluprof uzyskała prestiżowy tytuł w kategorii „Perły Duże”, przyznawany przedsiębiorstwom, których przychody w okresie roku wyniosły min. 100 milionów złotych. Wyniki plebiscytu ogłaszana są na podstawie obiektywnego algorytmu stworzonego przez naukowców ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.CZYTAJ WIĘCEJ
 
 
 
 
 
 
Wydawcą newslettera jest Aluprof S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Warszawska 153, zwany dalej Aluprof. Newsletter jest wysyłany przez Aluprof za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres użytkownika, w sposób cykliczny i bezterminowo w formie e-mail. Newsletter Aluprof ma charakter bezpłatny i jest dostępny dla każdego użytkownika poczty elektronicznej, który potwierdzi chęć otrzymywania newslettera. Newsletter Aluprof zawiera informacje dotyczące Aluprof. Zamówienie i potwierdzenie chęci subskrypcji newslettera następuje poprzez rejestrację odbiorcy jako użytkownika serwisów internetowych: strefa.aluprof.eu lub architekci.aluprof.eu, lub poprzez wprowadzenie swojego adresu e-mail na stronie internetowej www.aluprof.eu/kontakt. Rezygnacja subskrybenta z usługi newslettera następuje poprzez kliknięcie w odpowiedni link poniżej. Dane osobowe przetwarzane na potrzeby newslettera nie będą publikowane na stronach serwisu ani też ujawniane osobom trzecim oraz podawane są dobrowolnie w celu skorzystania z newslettera. Aluprof zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu świadczenia usługi newsletter. W przypadku zmiany regulaminu informacja taka zostanie przesłana poprzez e-mail. Aluprof ma prawo do usunięcia adresu e-mail dowolnego subskrybenta z listy użytkowników bez podania przyczyny. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania biuletynu kliknij: REZYGNUJĘ .