E-biuletyn 28/07/2006

2006-08-03

Nowy cennik od 1 sierpnia 2006

Zgodnie z przekazanymi 30 czerwca informacjami od 1 sierpnia 2006 będzie obowiązywać nowy cennik kształtowników i akcesoriów oferowanych przez naszą firmę. Cennik ten jest dostępny już w strefie dla zarejestrowanych użytkowników naszej strony internetowej. Został on uzupełniony o kształtowniki i akcesoria wprowadzone ostatnio do oferty, opisane w naszym e-biuletynie z 14 czerwca, a także o elementy nowego, ekonomicznego systemu drzwi izolowanych termicznie MB-59SE, który zostanie wprowadzony w wrześniu b.r.


Aktualizacja programu MB-CAD

Nowe elementy zostały także uzupełnione w oprogramowaniu kalkulacyjnym - aktualizacja obejmująca nowe ceny jest już dostępna na naszej stronie internetowej.


Nowa strona internetowa

Jak Państwo zapewne zauważyli nasza strona internetowa www.metalplast.pl ulega przeobrażeniom. Rozpoczęliśmy modernizację strony mając na względzie jej lepsze dopasowanie zwłaszcza dla użytkowników autoryzowanych. Przepraszamy jednocześnie za ewentualne niedogodności i problemy, które pojawiały się lub w najbliższym okresie mogą się pojawić w jej funkcjonowaniu.
Mamy nadzieję, że zakres zasobów naszej strony www i forma korzystania z nich spełni Państwa oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z jej obecnym wyglądem i sposobem działania oraz prosimy o zgłaszanie nam wszelkich uwag i potrzeb, jakie Państwa zdaniem powinny zostać uwzględnione w funkcjonowaniu naszego serwisu.
Poniżej zamieszczamy e-biuletyn informacyjny z 28/07/2006.

 E-biuletyn - 28 lipiec 2006