E-biuletyn informacyjny dla firm współpracujących

2007-07-18
Zmiana okuć RU na  ROTO ALU 540i
Z dniem 6 sierpnia 2007 wprowadzamy nowe okucia  pod nazwą ROTO ALU 540i  Zastąpią one dotychczas stosowane okucia o symbolu ROTO ALU 500.

Najważniejsze zalety systemu ALU 540i to:
  • nowa, bardziej ekonomiczna, profilowana listwa popychacza
  • nowa strona zawiasowa: wygodniejszy montaż, regulacja zawiasu przy zamontowanym skrzydle
  • łatwiejszy i wygodniejszy montaż strony zawiasowej dzięki korzystnemu położeniu wkrętów mocujących
  • szybszy montaż: dzięki bolcom ryglującym, wkładanym od dołu w listwę popychacza wyeliminowano nitowanie
  • zmniejszenie stanów magazynowych dzięki mniejszej ilości listew zaciskowych (w ALU 540i tylko 3, w ALU 500 jest 6)
  • system modułowy, pozwalający na łatwe łączenie dodatkowych elementów, m.in. łatwe dozbrojenie systemu do wyższych klas zabezpieczeń antywyważeniowych (do WK3)

Okucia ROTO ALU 540i  pod względem kosztów zakupu będą porównywalne do ROTO ALU 500. Zostaną one wprowadzone do oprogramowania kalkulacyjnego i będą stanowić standardowe, domyślnie uwzględniane przez program elementy wyposażenia kalkulowanych okien.
Po 6 sierpnia dystrybucja dotychczasowego modelu okuć ROTO ALU 500 będzie prowadzona jedynie na bazie istniejącego zapasu naszych magazynów – do wyczerpania zapasu, lecz nie dłużej niż 1 miesiąc.

Do 6 sierpnia w autoryzowanej strefie naszej strony old.aluprof.eu będą dostępne wszystkie nowe i zaktualizowane strony katalogów systemów okienno-drzwiowych, które zostały opracowane w związku z wprowadzeniem nowych okuć.


Nowe elementy w fasadzie MB-SR50

W systemie słupowo-ryglowym została wprowadzona grupa dodatkowych kształtowników słupów: K430462X, K430463X, K430464X, K430465X i rygli: K430471X, K430472X,  K430473X . Uzupełniają one szereg profili o elementy posiadające pośrednie wartości parametrów wytrzymałościowych i pozwalają w wielu przypadkach zoptymalizować dobór profili i koszt materiałów do wykonania fasady.
Kolejną grupą nowych elementów są izolatory, uszczelki i elementy złączne, stanowiące modyfikację i ułatwienie szklenia fasady w wersji o podwyższonej izolacyjności termicznej.

Spis wszystkich nowych elementów i stron katalogu, które obejmują ww produkty znajdą Państwo w sekcji Informacje Handlowe Strefy Autoryzowanej serwisu www.


Nowy cennik od 6 sierpnia 2007

W związku z wprowadzeniem do oferty szeregu nowych elementów od 6 sierpnia 2007 będzie obowiązywał nowy, poszerzony cennik kształtowników, akcesoriów oraz okuć aluminiowych systemów budowlanych ALUPROF S.A., uzupełniony o produkty opisane powyżej. W nowym cenniku nie uległy zmianie dotychczasowe ceny. Od 6 sierpnia dostępna będzie także aktualizacja oprogramowania kalkulacyjnego, obejmująca wszystkie przedstawiane Państwu zmiany.