Nowy system rolet do zabudowy

2017-08-04

Newsletter Aluprof

Jeżeli nie widzisz dobrze tego e-maila, zobacz go w przeglądarce.
28
czerwca 2017
ALUPROF - Systemy Aluminiowe
TOP NEWS
 
 
Złoty Champion i Złota Budowlana Marka Roku dla ALUPROF
Mamy przyjemność poinformować, że firma Aluprof ponownie zdobyła tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku przyznawany przez Centrum Badań i Analiz Rynku w kategoriach:  Profile okienne aluminiowe oraz Systemy roletowe, a także tytuł Złoty Champion Budowlanej Marki Roku 2017 w kategorii Profile Okienne Aluminiowe.
 
NOWOŚCI W OFERCIE
 
Nowy system rolet do zabudowy SDZ
 
 
 
Systemy rolet tekstylnych Aluprof
- indywidualny charakter wnętrza
 
 
 
NAJNOWSZE REALIZACJE
Prestiżowa realizacja Aluprof na Manhattanie
Nowy Jork, USA
Systemy:
MB-SE98 SG
AKTUALNOŚCI
 
 
Wycofanie z oferty nawiewnika higrosterowanego EAH
Informujemy o wycofaniu z oferty nawiewnika higrosterowanego EAH do systemu Opoterm. Będzie on dostępny do wyczerpania zapasów. Docelowo będzie on zastąpiony nowym produktem o czym będziemy Państwa na bieżąco informować.
 
Nowa moskitiera plisowana Harmony
System moskitiery plisowanej MPH Harmony to najnowsze rozwiązanie firmy Aluprof zaprojektowane przede wszystkim z myślą o zapewnieniu oszczędności miejsca. 
 
 
Aluprof SmartControl
Firma Aluprof odświeżyła layout aplikacji Zenpro SmartControl  i nazwała ją Aluprof SmartControl. Nowy wygląd aplikacji jest bardzo nowoczesny i przyjazny w użytkowaniu. Aluprof SmartControl nowoczesne rozwiązanie zaprojektowane z myślą o zapewnieniu komfortu i bezpieczeństwa dla użytkowników. Umożliwia ona tworzenie i zarządzanie grupami urządzeń jak rolety, bramy, żaluzje fasadowe czy markizy.

Zapraszamy do przetestowania aplikacji.
 
 
Moskitiera w zestawie rolet  w „dowolnym” miejscu
Mając na względzie komfort I funkcjonalność oferowanych systemów roletowych, firma Aluprof wprowadziła do oferty rozwiązanie, które umożliwia montaż moskitiery w zestawie rolet w dowolnym miejscu. Umożliwia to nowy wieszak zespołu Moskito KWA-MKT. Jest to szczególnie wygodne rozwiązanie w sytuacji gdy część przeszkleń, które osłania roleta jest stała I tym samym nie wymaga dodatkowej ochrony przez owadami.

Więcej informacji znajdą Państwo w Instrukcji montażu KWA-MKT_7 + MZN, dostępnej w strefie autoryzowanej.
 
 
 
Wydawcą newslettera jest Aluprof S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Warszawska 153, zwany dalej Aluprof. Newsletter jest wysyłany przez Aluprof za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres użytkownika, w sposób cykliczny i bezterminowo w formie e-mail. Newsletter Aluprof ma charakter bezpłatny i jest dostępny dla każdego użytkownika poczty elektronicznej, który potwierdzi chęć otrzymywania newslettera. Newsletter Aluprof zawiera informacje dotyczące Aluprof. Zamówienie i potwierdzenie chęci subskrypcji newslettera następuje poprzez rejestrację odbiorcy jako użytkownika serwisów internetowych: strefa.aluprof.eu lub architekci.aluprof.eu, lub poprzez wprowadzenie swojego adresu e-mail na stronie internetowej aluprof.eu/kontakt. Rezygnacja subskrybenta z usługi newslettera następuje poprzez kliknięcie w odpowiedni link poniżej. Dane osobowe przetwarzane na potrzeby newslettera nie będą publikowane na stronach serwisu ani też ujawniane osobom trzecim oraz podawane są dobrowolnie w celu skorzystania z newslettera. Aluprof zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu świadczenia usługi newsletter. W przypadku zmiany regulaminu informacja taka zostanie przesłana poprzez e-mail. Aluprof ma prawo do usunięcia adresu e-mail dowolnego subskrybenta z listy użytkowników bez podania przyczyny. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania biuletynu kliknij: REZYGNUJĘ .