Newsletter 15.04.2016

2016-04-15
Jeżeli nie widzisz dobrze tego e-maila, zobacz go w przeglądarce.
15
kwietnia 2016
Obiekt roku w systemach Aluprof
TOP NEWS
 
„Od wizji
do projektu
- z aluminium
pod rękę”
Zapraszamy
na seminaria
dla architektów.
 
 
NOWOŚCI W OFERCIE
 
MB-FERROLINE
nowy system okien
o wąskich profilach
od Aluprof
 
MB-60E EI
Najtańsze drzwi
przeciwpożarowe
w Polsce
 
 
NAJNOWSZE REALIZACJE
Lexington
Systemy Aluprof
w USA
 
Systemy:
MB-SE80 SG
AKTUALNOŚCI
 
 
"Orzeł Eksportu" dla ALUPROF
Firma ALUPROF została nagrodzona w konkursie „Regionalne Orły Eksportu” w województwie śląskim.
  Folder ścian wewnętrznych
System rolet adaptacyjnych SKE
Firma Aluprof wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów wprowadziła do oferty ekstrudowany wariant skrzynki SKE 45°.
 
 
  MB-Slimline
MB-Slimline
System okien
o wąskich profilach
  Aluprof UK- fasada Aluprofu na Grafton
Złota dekada ALUPROF
31 stycznia 2006 roku Grupa KĘTY S.A. zakupiła opolskie zakłady ALUPROF specjalizujące się w produkcji systemów rolet i bram. Mija dziesięć lat odkąd doszło do połączenia Metalplastu-Bielsko z ALUPROF.
 
 
 
Wydawcą newslettera jest Aluprof S.A. z siedzibą w Bielsku- Białej, ul. Warszawska 153, zwany dalej Aluprof. Newsletter jest wysyłany przez Aluprof za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres użytkownika, w sposób cykliczny i bezterminowo w formie e-mail. Newsletter Aluprof ma charakter bezpłatny i jest dostępny dla każdego użytkownika poczty elektronicznej, który potwierdzi chęć otrzymywania newslettera. Newsletter Aluprof zawiera informacje dotyczące Aluprof. Zamówienie i potwierdzenie chęci subskrypcji newslettera następuje poprzez rejestrację odbiorcy jako użytkownika serwisów internetowych: strefa.aluprof.eu lub architekci.aluprof.eu, lub poprzez wprowadzenie swojego adresu e-mail na stronie internetowej aluprof.eu/kontakt. Rezygnacja subskrybenta z usługi newslettera następuje poprzez kliknięcie w odpowiedni link poniżej. Dane osobowe przetwarzane na potrzeby newslettera nie będą publikowane na stronach serwisu ani też ujawniane osobom trzecim oraz podawane są dobrowolnie w celu skorzystania z newslettera. Aluprof zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu świadczenia usługi newsletter. W przypadku zmiany regulaminu informacja taka zostanie przesłana poprzez e-mail. Aluprof ma prawo do usunięcia adresu e-mail dowolnego subskrybenta z listy użytkowników bez podania przyczyny. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania biuletynu kliknij: REZYGNUJĘ .