Zmiany w ofercie Aluprof

2018-03-14

Newsletter Aluprof

Jeżeli nie widzisz dobrze tego e-maila, zobacz go w przeglądarce.
14
marca 2018
 
 

 
AKTUALNOŚCI
 
 
Zmodyfikowane ocieplenia dla systemu Opoterm
W ramach systemu rolet nadstawnych SKT Opoterm modyfikacji uległo dotąd stosowane ocieplenie.  Dzięki zmienionemu kształtowi „zamka” nowe ocieplenie ułatwia montaż oraz dostęp do rewizji.  Co więcej, nowy kształt niweluje możliwość przesuwania się ociepleń podczas transportu. 

Więcej informacji znajdą Państwu uproszczonej karcie katalogowej dostępnej w strefie autoryzowanej.

CZYTAJ WIĘCEJ
 
Opoterm Plus – wariant systemu z powiększonym ociepleniem
W celu sprostania wymaganiom bardziej wymagających projektów, firma Aluprof wprowadziła do oferty nową, powiększoną wersję ocieplenia OC+. Dzięki temu skrzynka rolety uzyskała wysoką izolacyjność termiczną, co zostało potwierdzone certyfikatem z laboratorium IFT Rosenheim.  Dla skrzynki 230/210 uzyskano  współczynnik Uf=0,59 W/m2K, natomiast dla skrzynki 255/240 Uf=0,66 W/m2K. 

Więcej informacji znajdą Państwu uproszczonej karcie katalogowej dostępnej w strefie autoryzowanej.


CZYTAJ WIĘCEJ
 
 
 
 
Profil przesuwny MRP w odcinkach 5,5m
W celu zminimalizowania odpadu w procesie produkcji zmieniono długość profilu przesuwnego moskitiery plisowanej PPR MPH do długości 5,5m.

Profil w wersji 6m będzie dostępny do wyczerpania zapasów.
 
Stoper w systemie SRT
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma Aluprof wprowadziła do oferty w ramach systemów SRT przezroczysty stoper, który ma za zadanie  blokowanie pozycji rolety tekstylnej 
 
 
 
 
Prowadnice PP 66 i PP 75  z dodatkową szczotką
Firma Aluprof wprowadziła do oferty nowe prowadnice PP 66 i PP 75GS z dodatkową komorą na uszczelkę szczotkową. Rozwiązanie to ma na celu doszczelnienia połączenia prowadnicy z pancerzem oraz dodatkowego wygłuszenia systemu. Producent rolet ma możliwość zastosowania szczotki z dowolnej lub z obu stron. Stara wersja prowadnic będzie dostępna na magazynie do wyczerpania zapasów.
 
 
Nowość w pokrywach bocznych BS 45/350
W celu ułatwienia prefabrykacji systemu bram garażowych BGR wprowadzono do sprzedaży pokrywy boczne w komplecie z rolką. Wystarczy ją wkręcić do boku w wyznaczonym miejscu, gdzie znajduje się nagwintowany otwór.  Dzięki temu nie ma konieczności wiercenia otworów i nitowania jak to było w przypadku ER2. Ponadto nowe rozwiązanie eliminuje potrzebę rozkloszowania prowadnicy. Pancerz dzięki właściwie dobranemu kątowi natarcia z możliwie najmniejszym tarciem ślizga się po rolce wchodząc w prowadnice. Nowy produkt znajdą Państwo w Katalogu Systemów Rolet, Bram i Moskitier 2018 pod oznaczeniem 
BS 45/K/ER/350
 
 
 
 
Wydawcą newslettera jest Aluprof S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Warszawska 153, zwany dalej Aluprof. Newsletter jest wysyłany przez Aluprof za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres użytkownika, w sposób cykliczny i bezterminowo w formie e-mail. Newsletter Aluprof ma charakter bezpłatny i jest dostępny dla każdego użytkownika poczty elektronicznej, który potwierdzi chęć otrzymywania newslettera. Newsletter Aluprof zawiera informacje dotyczące Aluprof. Zamówienie i potwierdzenie chęci subskrypcji newslettera następuje poprzez rejestrację odbiorcy jako użytkownika serwisów internetowych: strefa.aluprof.eu lub architekci.aluprof.eu, lub poprzez wprowadzenie swojego adresu e-mail na stronie internetowej www.aluprof.eu/kontakt. Rezygnacja subskrybenta z usługi newslettera następuje poprzez kliknięcie w odpowiedni link poniżej. Dane osobowe przetwarzane na potrzeby newslettera nie będą publikowane na stronach serwisu ani też ujawniane osobom trzecim oraz podawane są dobrowolnie w celu skorzystania z newslettera. Aluprof zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu świadczenia usługi newsletter. W przypadku zmiany regulaminu informacja taka zostanie przesłana poprzez e-mail. Aluprof ma prawo do usunięcia adresu e-mail dowolnego subskrybenta z listy użytkowników bez podania przyczyny. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania biuletynu kliknij: REZYGNUJĘ .