SHOWROOM - poznaj produkty ALUPROF z bliska

2019-05-23

Newsletter Aluprof

 
Jeżeli nie widzisz dobrze tego e-maila, zobacz go w przeglądarce.
23
maja 2019
 
 
SHOWROOM - poznaj produkty ALUPROF z bliska


Firma Aluprof S.A. zaprasza do Showroom w siedzibie Aluprof w Bielsku-Białej. Jest to miejsce, w którym architekci, producenci i klienci końcowi mają okazję obejrzeć produkty Aluprof w ciekawej aranżacji. Zapraszamy również do wirtualnego spaceru.

CZYTAJ WIĘCEJ

AKTUALNOŚCI
 
 
Połączenie „słup-rygiel” w fasadzie MB-SR50N o nośności 5,5 kn na stronę węzła
Eksperci z zespołu Aluprof opracowali innowacyjne połączenie „słup-rygiel” w fasadzie MB-SR50N wyróżniające się dużą nośnością – 5,5 kN na stronę węzła. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie maksymalnej wartości obciążenia na rygiel na poziomie 1100 kg.

CZYTAJ WIĘCEJ
 
Wywiad z Małgorzatą Wojtasik w Forum Branżowym
Informujemy, że w marcowym numerze czasopisma Forum Branżowe ukazał się wywiad z Małgorzatą Wojtasik, Dyrektorem Handlowym, Członkiem Zarządu Aluprof pod tytułem: System z dalekiego kraju. Zachęcamy do lektury.

CZYTAJ WIĘCEJ
 
 
 
„DIAMENT FORBESA 2019” DLA ALUPROF!
Redakcja polskiej edycji miesięcznika „Forbes” ogłosiła ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Wśród laureatów prestiżowych „Diamentów Forbesa 2019” nie mogło zabraknąć firmy Aluprof. To kolejny ważny tytuł dla marki z Bielska-Białej.

CZYTAJ WIĘCEJ
 
ALUPROF Z DWOMA PRESTIŻOWYMI TYTUŁAMI NA GALI BUILDER AWARDS!
Już po raz 16 podczas Gali Builder Awards przyznano wyróżnienia dla najlepszych firmy i menedżerów z branży budowlanej. Tegoroczna edycja okazała się wyjątkowa dla marki Aluprof. Spółkę z Bielska-Białej nagrodzono tytułem „Budowlana Firma Roku”, a jej Prezes, Tomasz Grela, został uhonorowany tytułem „Osobowość Branży”.

CZYTAJ WIĘCEJ
 
 
 
 
 
 
Wydawcą newslettera jest Aluprof S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Warszawska 153, zwany dalej Aluprof. Newsletter jest wysyłany przez Aluprof za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres użytkownika, w sposób cykliczny i bezterminowo w formie e-mail. Newsletter Aluprof ma charakter bezpłatny i jest dostępny dla każdego użytkownika poczty elektronicznej, który potwierdzi chęć otrzymywania newslettera. Newsletter Aluprof zawiera informacje dotyczące Aluprof. Zamówienie i potwierdzenie chęci subskrypcji newslettera następuje poprzez rejestrację odbiorcy jako użytkownika serwisów internetowych: strefa.aluprof.eu lub architekci.aluprof.eu, lub poprzez wprowadzenie swojego adresu e-mail na stronie internetowej www.aluprof.eu/kontakt. Rezygnacja subskrybenta z usługi newslettera następuje poprzez kliknięcie w odpowiedni link poniżej. Dane osobowe przetwarzane na potrzeby newslettera nie będą publikowane na stronach serwisu ani też ujawniane osobom trzecim oraz podawane są dobrowolnie w celu skorzystania z newslettera. Aluprof zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu świadczenia usługi newsletter. W przypadku zmiany regulaminu informacja taka zostanie przesłana poprzez e-mail. Aluprof ma prawo do usunięcia adresu e-mail dowolnego subskrybenta z listy użytkowników bez podania przyczyny. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania biuletynu kliknij: REZYGNUJĘ .