E-biuletyn ALUPROF S.A. dla firm współpracujących

2009-08-07

Systemy stalowe

Informujemy, że od dnia 10 sierpnia 2009 wszystkie produkty dystrybuowane dotychczas przez naszą spółkę zależną IMPET będą sprzedawane bezpośrednio przez zakład ALUPROF S.A w Bielsku-Białej. Przekazujemy dane kontaktowe osób zajmujących się w naszej firmie tym zakresem produktów:

Arkadiusz Froń, tel. 604 897 079, mail: afron@gk-kety.com.pl
Bartłomiej Pytel, tel. 604 896 079, mail: bpytel@gk-kety.com.pl
Michał Kocik, tel. 666 024 181, mail: mkocik@gk-kety.com.pl

Numer faksu, na który przyjmowane są zamówienia na systemy stalowe pozostaje bez zmian: 033/ 821 38 69. Szczegółowe informacje na temat ww zmiany otrzymają Państwo od naszych handlowców oraz w kolejnych e-biuletynach.  

Aktualizacja oprogramowania  i katalogów

Zachęcamy do zaktualizowania używanego w Państwa firmie oprogramowania i katalogów gdyż są już dostępne aktualizacje dokumentacji technicznej oraz oprogramowania kalkulacyjnego MB-CAD i MB-SOFT Logikal. Szczegółowe informacje na temat zmian i nowości znajdą Państwo w autoryzowanej strefie naszej strony internetowej w działach „MB-CAD” i „Informacje handlowe”.

Przerwa w obsłudze klientów w poniedziałek, 17 sierpnia 2009

W poniedziałek, 17 sierpnia 2009 nastąpi przerwa w obsłudze klientów. Dotyczyć ona będzie zakładów w Bielsku-Białej i Opolu. Z góry przepraszamy za utrudnienia, pilne zamówienia prosimy realizować w tym czasie w pozostałych składach, prowadzących dystrybucję systemów Aluprof, w miarę ich możliwości. Odbiorców magazynu systemowego w Szczecinie informujemy natomiast, że nie będzie on czynny w dniu 14 sierpnia (piątek).