Dzień architektury

2019-07-01

Newsletter Aluprof

 
Jeżeli nie widzisz dobrze tego e-maila, zobacz go w przeglądarce.
1
lipca 2019

 
 
DZIEŃ ARCHITEKTURY


Architektura to dziedzina wybitnie interdyscyplinarna, stanowi platformę i środek wyrazu dla innych sfer życia. To architekci i urbaniści kształtują przestrzeń, w której wszyscy funkcjonujemy.

Wszystkim architektom i projektantom życzymy samych sukcesów, zawodowych i prywatnych oraz pragniemy podziękować za dotychczasową współpracę. To Wasze osiągnięcia, odwaga i projekty napędzają nas do działania.

Zespół Aluprof

AKTUALNOŚCI
 
 
Kompleks biurowy .KTW
- przemiana Katowic odbywa się z udziałem Aluprof
Przemiana Katowic od kilku lat odbywa się za sprawą architektury miejskiej. Centrum tego procesu jest modernizacja przestrzeni śródmiejskiej i powstanie tzw. Strefy Kultury. W najważniejszych obiektach, będących symbolem zachodzących zmian, obecne są systemy aluminiowe marki Aluprof. Jednym z nich jest kompleks biurowców .KTW. Już dziś możemy przyjrzeć się pierwszemu z dwóch budynków.

CZYTAJ WIĘCEJ
 
Kolejne certyfikaty środowiskowe EPD dla Aluprof SA.
Zgodnie z zeszłorocznymi założeniami wiodącego europejskiego producenta i dystrybutora systemów aluminiowych dla budownictwa, marka Aluprof uzyskała Deklaracje Środowiskowe III-go typu dla systemów okienno-drzwiowych oraz systemów fasadowych.

CZYTAJ WIĘCEJ
 
 
 
Aluprof zarejestrował swoje produkty w szwedzkim stowarzyszeniu ekonomicznym BVB
Firma ALUPROF zarejestrowała systemy MB-70, MB-60E EI, MB-SR50N w Szwedzkim stowarzyszeniu ekonomicznym BVB, które ocenia wyroby pod kątem zrównoważonego rozwoju, toksyczności i środowiska, co umożliwia stosowanie niniejszych systemów na rynku Szwedzkim.

CZYTAJ WIĘCEJ
 
Aluprof z Orłem Polskiej Gospodarki 2019
Po raz siódmy z rzędu wręczono Orły Polskiej Stolarki. Tegorocznym laureatem nagrody, przyznawanej firmom szczególnie zasłużonym dla rozwoju branży, został Aluprof S.A. Wręczenie statuetek miało miejsce 23 maja podczas gali jubileuszowego X Kongresu Stolarki Polskiej, organizowanego przez Związek POiD.

CZYTAJ WIĘCEJ
 
 
 
 
 
 
Wydawcą newslettera jest Aluprof S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Warszawska 153, zwany dalej Aluprof. Newsletter jest wysyłany przez Aluprof za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres użytkownika, w sposób cykliczny i bezterminowo w formie e-mail. Newsletter Aluprof ma charakter bezpłatny i jest dostępny dla każdego użytkownika poczty elektronicznej, który potwierdzi chęć otrzymywania newslettera. Newsletter Aluprof zawiera informacje dotyczące Aluprof. Zamówienie i potwierdzenie chęci subskrypcji newslettera następuje poprzez rejestrację odbiorcy jako użytkownika serwisów internetowych: strefa.aluprof.eu lub architekci.aluprof.eu, lub poprzez wprowadzenie swojego adresu e-mail na stronie internetowej www.aluprof.eu/kontakt. Rezygnacja subskrybenta z usługi newslettera następuje poprzez kliknięcie w odpowiedni link poniżej. Dane osobowe przetwarzane na potrzeby newslettera nie będą publikowane na stronach serwisu ani też ujawniane osobom trzecim oraz podawane są dobrowolnie w celu skorzystania z newslettera. Aluprof zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu świadczenia usługi newsletter. W przypadku zmiany regulaminu informacja taka zostanie przesłana poprzez e-mail. Aluprof ma prawo do usunięcia adresu e-mail dowolnego subskrybenta z listy użytkowników bez podania przyczyny. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania biuletynu kliknij: REZYGNUJĘ .