Nowe uszczelki z tzw. "precutingiem"

2006-01-27

Zachęcamy Państwa do stosowania uszczelek przyszybowych: 120540, 120541, 120542. Są one nowoczesnymi odpowiednikami uszczelek 120452, 120451, 120449. Na uwagę zasługują ich zalety:

 

  • są łatwiejsze w montażu: ich nowy kształt i zastosowany w produkcji proces precutingu (wstępnego nacinania) pozwala na wyeliminowanie cięcia w narożach i klejenia uszczelek w czasie montażu

  • podnoszą estetykę: zastosowane w oknach i drzwiach wraz z listwami typu STYLE pozostają mało widoczne w widoku od wewnątrz

  • są uniwersalne: mogą być stosowane we wszystkich systemach serii MB, ze wszystkimi dotychczas oferowanymi listwami

Uszczelki te weszły do naszej oferty w ubiegłym roku, wraz z nowymi listwami do szklenia typu "STYLE". Obecnie, oprócz posiadania zalet związanych ze sferą techniczną i estetyką są one jednocześnie tańsze od dotychczas stosowanych odpowiedników. Zdecydowaliśmy się zatem, aby uszczelki te były stosowane w programie MB-CAD jako akcesoria podstawowe, niezależnie od typu listew przyjętych do szklenia.

Tutaj znajdą Państwo spis wszystkich stron katalogowych, związanych z wprowadzeniem listew TYPU style i połączonych z nimi uszczelek z precutingiem, zapraszamy tez do zaktualizowania używanego w Państwa firmie programu MB-CAD.