Oprogramowanie kalkulacyjne ALUPROF z podpisem elektronicznym

2019-07-23
Jeżeli nie widzisz dobrze tego e-maila, zobacz go w przeglądarce.
23
lipca 2019


Oprogramowanie kalkulacyjne ALUPROF
z podpisem elektronicznym

Z przyjemnością informujemy wszystkich użytkowników programów kalkulacyjnych „MB-CAD” oraz „Rolety Aluprof” o opatrzeniu naszego oprogramowania podpisem elektronicznym CODE SIGNING.

Oprogramowanie pobierane przez Internet jest narażone na wiele zagrożeń. Zastosowanie certyfikatu CODE SIGNING zabezpiecza je przed nieuprawniona modyfikacją, niekontrolowaną dystrybucją lub podszywaniem się pod dostawcę programu. Podpis elektroniczny stosuje się w celu weryfikacji autentyczności aplikacji przez systemy operacyjne. Certyfikat potwierdza że wydawca programu jest zaufany, gwarantuje integralność zawartości oraz zapobiega alarmom i ostrzeżeniom przy pobieraniu i instalacji oprogramowania. Komunikat z ostrzeżeniem pojawi się nam tylko wtedy, gdy podpisany cyfrowo program zostanie złośliwie zmodyfikowany i rozpowszechniony w sieci. Podpis elektroniczny daje zatem pewność, że kod programu nie został zmieniony lub naruszony od momentu jego podpisania. Nasze oprogramowanie zostało podpisane cyfrowo kluczem SHA256.

AKTUALNOŚCI

TWORZYMY PRZYSZŁOŚĆ” - WYWIAD Z TOMASZEM GRELĄ W CZASOPIŚMIE BUILDER
Prezes Aluprof SA - Tomasz Grela został zaproszony na okładkę najnowszego wydania miesięcznika „Builder” (07/2019). W rozmowie z redakcją wspomina swoje początki w firmie, analizuje aktualną kondycję branży i kreśli plany na przyszłość.
ALUPROF Z TYTUŁEM BUDOWLANEJ MARKI ROKU 2019

Producent systemów aluminiowych po raz kolejny został doceniony przez profesjonalistów branży budowlanej. Dzięki pozytywnej opinii i rekomendacji firm wykonawczych marka Aluprof znalazła się w tegorocznym Rankingu Budowlanych Marek Roku.

CZYTAJ WIĘCEJ

PRODUCT OF THE YEAR AWARD 2019
SKB STYROTERM NOMINOWANY DO NAGRODY PRODUCT OF THE YEAR AWARD 2019
Miło nam poinformować, że nasz najnowszy system rolet nadstawnych SKB STYROTERM zostałnominowany przez magazyn Z&R (najbardziej poczytny magazyn w sektorze osłonprzeciwsłonecznych w Belgii i Holandii) do nagrody PRODUCT OF THE YEAR 2019 AWARD. To bardzo miłe wyróżnienie dla naszego nowego produktu, który został zauważony na rynku i doceniony jako rozwiązanie, które ze względu na doskonałeparametry termiczne z powodzeniem możnastosować w budownictwie pasywnym.
Maskowanie żaluzji SKB F
MASKOWANIE PAKIETU ŻALUZJI FASADOWEJ W SYSTEMIE SKB F

Profil aluminiowy przeznaczony do skrzynek w systemie nadstawnym SKB z żaluzją fasadową,główne przeznaczenie to maskowanie pakietu żaluzjidla dużych wysokości, dwa poziomy wysokościmaskowania - dla pakietów 270 i 290mm, pełnifunkcję nośnika tynku. Możliwość malowania na dowolny kolor.

Więcej informacji w Karcie Katalogowej dostępnej w strefie autoryzowanej (już umieszczona).

Nowe boki BSO z rolką
NOWE BOKI BSO Z ROLKĄ
W celu ułatwieniafabrykacji, do oferty wprowadzone zostały nowe boki dla skrzynek owalnych w systemach bram (BGR) i krat (BKR). Pokrywy są stalowe i występują w komplecie z rolką, co znacznie podnosi komfort montażuskrzynek. Podobnie jak do tej pory, dostępnesą w rozmiarach 230, 250 i 300. Dzięki zastosowaniu nowy pokryw bocznych, nie ma koniecznościwiercenia otworów i nitowania jak to byłow przypadku rolek ER2, jak również nie ma potrzeby rozkloszowywania prowadnic. Konstrukcja zastosowanej rolki dokładniejnaprowadza pancerz w prowadnice, a właściwiedobrany kąt minimalizuje tarcie. Dodatkowo boki są zabezpieczone przed korodowaniem specjalnąpowłokąuzyskaną w procesie kataforezy.
SKB STYROTERM w wersji RA
ADAPTERY I PROWADNICE ALUMINIOWE DLA SYSTEMU SKB STYROTERM W WERSJI RA

Oferta systemu SKB STYROTERM w opcji z rewizjązewnętrznązostałauzupełniona o dodatkowe aluminiowe prowadnice, które występują w wersji mini i maxi. W przypadku zastosowania wariantu bez moskitiery adaptery montowane są do ramy okiennej na wkrętach nyplowych, z kolei prowadnica jest przykręcana lub nitowana bezpośrednio do adaptera. Adaptery sądostępne w dwóch opcjach: - do montażu skrajnej części i w środku (jako podział).

Wydawcą newslettera jest Aluprof S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Warszawska 153, zwany dalej Aluprof. Newsletter jest wysyłany przez Aluprof za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres użytkownika, w sposób cykliczny i bezterminowo w formie e-mail. Newsletter Aluprof ma charakter bezpłatny i jest dostępny dla każdego użytkownika poczty elektronicznej, który potwierdzi chęć otrzymywania newslettera. Newsletter Aluprof zawiera informacje dotyczące Aluprof. Zamówienie i potwierdzenie chęci subskrypcji newslettera następuje poprzez rejestrację odbiorcy jako użytkownika serwisów internetowych: strefa.aluprof.eu lub architekci.aluprof.eu, lub poprzez wprowadzenie swojego adresu e-mail na stronie internetowej www.aluprof.eu/kontakt. Rezygnacja subskrybenta z usługi newslettera następuje poprzez kliknięcie w odpowiedni link poniżej. Dane osobowe przetwarzane na potrzeby newslettera nie będą publikowane na stronach serwisu ani też ujawniane osobom trzecim oraz podawane są dobrowolnie w celu skorzystania z newslettera. Aluprof zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu świadczenia usługi newsletter. W przypadku zmiany regulaminu informacja taka zostanie przesłana poprzez e-mail. Aluprof ma prawo do usunięcia adresu e-mail dowolnego subskrybenta z listy użytkowników bez podania przyczyny. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania biuletynu kliknij: REZYGNUJĘ .