E-biuletyn informacyjny ALUPROF S.A. dla firm współpracujących

2009-02-12
Nowy cennik aluminiowych systemów budowlanych ważny od 16 marca 2009

Informujemy, że od 16 marca 2009 będzie obowiązywał nowy cennik kształtowników, akcesoriów oraz okuć aluminiowych systemów budowlanych ALUPROF S.A., zaktualizowany i uzupełniony o szereg nowych elementów prowadzonych do oferty, m.in. o systemy drzwi przesuwnych z przegrodą termiczną MB-SLIDE i MB-SLIDE ST.

Mając na celu usprawnienie dystrybucji oraz przejrzyste odzwierciedlenie jej w cenniku wraz z nową edycją zmianie ulega również sam układ cennika – obecny cennik zostanie podzielony na dwa niezależne cenniki:
  • pierwszy dotyczący dotychczasowej oferty systemowej (z wyłączeniem elementów okuciowych i części elementów złącznych), który będzie funkcjonował na dotychczasowych zasadach
  • drugi nowy, który będzie zawierał wyłącznie ofertę okuciową i elementów złącznych - w przeciwieństwie do pierwszego nie będzie podlegał on rabatowaniu – na tą okoliczność otrzymają Państwo w najbliższym czasie aneksy do umów które będą regulować tą kwestię.
Ponadto w obu cennikach wprowadzony zostanie podział na dwie grupy produktów: elementy dostępne w ciągłej sprzedaży oraz elementy, które wymagają indywidualnej realizacji zamówienia.

W ślad za nowym cennikiem dostępna będzie również aktualizacja oprogramowania kalkulacyjnego która będzie uwzględniać powyższe zmiany. O umieszczeniu obu pozycji na autoryzowanej strefie naszej strony www poinformujemy Państwa w następnym biuletynie.

Szczegółowych informacji związanych z w/w zmianami udzielą Państwu nasi pracownicy.