ALU-EDUKATOR, SEZON 2012 - szkolenie 13 marca, Bielsko-Biała

2012-02-28
Informujemy, że rusza kolejny cykl szkoleń z zakresu nowości w ofercie systemów budowlanych ALUPROF. Ich tematyka obejmować będzie  m.in. następujące zagadnienia:
  • nowości w systemach okienno-drzwiowych: drzwi podnoszono-przesuwne MB-77HS, rozwój systemu o wysokiej izolacyjności MB-86, nowe rozwiązania w zakresie ścianek do montażu automatycznych drzwi przesuwnych MB-DPA
  • nowości w systemach fasadowych: MB-SR50N EFEKT i MB-TT50,
  • innowacyjność w zakresie systemów odpowiadających za bezpieczeństwo pożarowe: kolejna nowelizacja aprobaty MB-78EI, nowa fasada MB-SR50N EI, drzwi w fasadzie ppoż, dachy odporne ogniowo, aluminiowe i stalowe systemy w klasie EI 120
  • MB-SUNPROF – nowoczesny wygląd fasady połączony z ochroną przeciwsłoneczną
  • nowości w okuciach oraz automatyce drzwiowej
  • indywidualne rozwiązania obiektowe
  • rozwój możliwości produkcyjnych Aluprof w zakresie lakierowania
Wśród osób prowadzących będą specjaliści z Działu Wsparcia Technicznego ALUPROF S.A. oraz zaproszeni Goście z Firm METALPLAST-KARO ZŁOTÓW i DORMA.

Pierwsze szkolenie z tegorocznego cyklu zaplanowane jest na 13 marca 2012. Odbędzie się w sali konferencyjnej budynku "GRUPA KĘTY" w Bielsku-Białej, ul. Warszawska 153, (III piętro), rozpoczęcie o godz. 11:00. Wkrótce umieścimy jego szczegółowy program na naszej stronie internetowej w dziale „Szkolenia”.

Klientów zainteresowanych udziałem prosimy o kontakt drogą e-mail na adres abialas@grupakety.com z podaniem nazwy firmy, nazwisk osób przyjeżdżających na szkolenie oraz ich adresów e-mail. Zgłoszenia przyjmujemy do piątku, 9 marca 2012 r.

O terminach kolejnych szkoleń z cyklu ALU-EDUKATOR w poszczególnych regionach Polski będziemy Państwa informować w marcu.

Serdecznie zapraszamy!