E-biuletyn informacyjny ALUPROF S.A. dla firm współpracujących

2009-11-10

Aktualizacja katalogów i oprogramowania
W autoryzowanej strefie naszej strony www dostępna jest aktualizacja oprogramowania oraz katalogów systemowych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami w działach: "Informacje handlowe" oraz "MB-CAD" i zaktualizowania  używanych przez Państwa dokumentacji i programów.
Spis nowych stron w katalogach poszczególnych systemów najwygodniej jest otrzymać w dziale "Katalogi" wchodząc do sekcji z poszczególnymi katalogami, korzystając z funkcji "Wyszukaj rysunki od.. do..." i wprowadzając interesujący Państwa okres. Wszystkie wprowadzone obecnie nowe lub zaktualizowane strony mają datę 3 listopada 2009. Drugim sposobem wyszukania nowości w katalogach jest użycie w dziale "Katalogi" funkcji "Wyszukaj nowości w systemach" i wybranie interesującego Państwa systemu. Pokazuje się wtedy spis rysunków wprowadzonych w ostatnich 2 miesiącach. Szczegółowy spis nowości i zmian wprowadzonych w programie MB-CAD znajduje się w dziale "MB-CAD" strefy autoryzowanej, w pliku: "Lista zmian w programie wprowadzonych do bieżącej wersji", natomiast użytkownicy programu MB-SOFT (LogiKal) otrzymają odpowiednie informacje i materiały bezpośrednio od dystrybutora tego oprogramowania - Firmy Orgadata.

Szkolenie z programu MB-SOFT (LogiKal), 3-4 grudnia 2009
Wszystkim osobom zainteresowanym zdobyciem lub poszerzeniem umiejętności obsługi programu kalkulacyjnego MB-SOFT (LogiKal) przypominamy o planowanym na 3-4 grudnia szkoleniu. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj. Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przysłanie zgłoszenia do P. Szymona Barona