Aktualizacja oprogramowania i katalogow

2011-06-27

W autoryzowanej strefie naszej strony www dostępna jest aktualizacja programu MB-CAD do wersji 3.12. Odpowiednie materiały do aktualizacji programu MB-SOFT (LogiKal) znajdują się także na stronie firmy Orgadata, a do użytkowników programu MB-SOFT został już wysłany odpowiedni komunikat z tym związany. Równolegle dostępne są także nowe i zmienione strony katalogów systemów budowlanych Aluprof. Zakres wprowadzonych zmian jest przedstawiony w autoryzowanej strefie naszej strony internetowej: w dziale MB-CAD (plik "Lista zmian w programie") oraz w dziale "Informacje handlowe" (wiadomość pt."Aktualizacja katalogów")

Katalog "OKUCIA"
Pragniemy zwrócić Państwa szczególną uwagę na katalog "OKUCIA". Jest on obecnie najważniejszym źródłem informacji w zakresie okuć. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami podlega on bieżącej intensywnej aktualizacji, która  oprócz umieszczania w nim nowych produktów związana jest również z przenoszeniem do niego już istniejących danych, dotychczas zawartych w podstawowych katalogach systemów okienno-drzwiowych. Finalnie oznacza to umieszczenie wszystkich niezbędnych informacji dotyczących okuć w jednym specjalistycznym Katalogu "OKUCIA" oraz całkowite wycofanie okuć z pozostałych katalogów systemów okienno-drzwiowych. Taki układ naszych katalogów zapewni Państwu lepszą ich czytelność i większy komfort pracy w tym zakresie.

Zachęcamy do zapoznania się z wprowadzonym zakresem zmian i zaktualizowania używanych przez Państwa programów i dokumentacji.